Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nush daca mai pun ca la mine s-a dus primu... + ca daca vreau sa pun pe fata as vrea sa pun cum are CIA dar... mare problem ca eu am stergatoru pe stanga mai lung si ar ajunge sa treaca peste parasolar => s-ar duce draq si ala dupa cateva zile/saptamani etc...

    Comment


    • eu am vb cu un baiat sa ne faca sticare (logan club pitesti , www logan club si inca unul surpriza care va veni lipit pe parbriz contie exact cerculetul de se afla pe steag ) o sa fac 50 de bunati ce parere aveti
      sigpic
      Ma chinui la ceva mai performant

      Comment


      • cata stai linistit ca daca le pune cand e timpu frumos nu se desface...le pun eu personal...ca vad ca alea puse de petre se cam duc)...dmd-ule asteptam pretu
        low....&.....slow

        Comment


        • facem steme...pentru luneta?....propuneri careva
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • legat de stikere. la fostul job am lipit pe masina brandul firmei. cum il dau jos? dar sa nu se ia si vopseaua!
            fara

            Comment


            • cu un feon sau pistol de aer cald...il incalzesti oputin si se dezlipeste usor si fara urme
              low....&.....slow

              Comment


              • Preturile la sticare sunt urmatoarele :
                -emblema surpriza contie exact ce contine si cerculetul de pe steag si costa 5 lie bucata
                -sticarul de parbriz cu logan club pitesti 7,5 lei bucata
                -sticarul cu www logan club .ro 2,5 lei bucata
                -stiacrul de parbriz cu logan club fan (pentru cei cu alta marca de masina ex lada ,punto)
                7,5 lei bucata
                tabelul pentru doritori (treceti-va fiecare in dretul lui de care vrea si cate )
                -gaurainvena : din fiecare cate una
                -
                -
                -
                -
                sigpic
                Ma chinui la ceva mai performant

                Comment


                • ala de parbriz e ca asta de-l am eu la semnatura cu "PITESTI" scris pe L??
                  @alex o sa mai treaca oleaca de timp pana la caldura

                  Comment


                  • da exact asa e ca ala univerlasu ala de il aveam noi pina acu pe parbriz
                    sigpic
                    Ma chinui la ceva mai performant

                    Comment


                    • Miaita ai pix?Noteaza...mie:
                      -1 bucata-sticker parbriz cu loganclub pitesti(dala cum zice cata cu Club alb si Logan rosu si orasu scris pe L)
                      -2 bucati stickere mici cu www.loganclub.ro
                      -1 bucata sticker mare de luneta(cat luneta de lat) cu siteul cum am pus poza.
                      -1 bucata surpriza de care zici.

                      ...sper sa nu dureze foarte mult caci te stiu baiat intreprinzator ...sau cel putin asa te lauzi
                      Deci hai lume mai comandati care mai vreti...

                      Comment


                      • 2 de parbriz si la mine

                        Comment


                        • --------------------------------------------------------------------------------

                          Preturile la sticare sunt urmatoarele :
                          -emblema surpriza contie exact ce contine si cerculetul de pe steag si costa 5 lie bucata
                          -sticarul de parbriz cu logan club pitesti 7,5 lei bucata
                          -sticarul cu www logan club .ro 2,5 lei bucata
                          -stiacrul de parbriz cu logan club fan (pentru cei cu alta marca de masina ex lada ,punto)
                          7,5 lei bucata
                          tabelul pentru doritori (treceti-va fiecare in dretul lui de care vrea si cate )
                          -gaurainvena : din fiecare cate una
                          -viorel 2 www,1 logan club pit ,1 emblema surpriza , 1 stcar luneta
                          -costyn 955 2 de parbriz logan culb pit
                          -cia 1bucata surpriza
                          -
                          Last edited by alexutzu; 1 February 2010, 09:32.
                          sigpic
                          Ma chinui la ceva mai performant

                          Comment


                          • Ce ziceti sa facem un banner mare cu Logan Club Arges sa il luam la brasov?.Ne va fi de folos si la regionala din arges..Noi am vb azi la intalnire si cam toti din mioveni sunt de acord.
                            Am vb si cu cineva care se ocupa si a zis ca pe diensiune de 6-7m lungime si o latime de 1m-1.5m costa cam 3mil.
                            Si o schita la ce ne gandeam noi:
                            Attached Files
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • aha, ar fi o idee cu el pt bv. nu vb eu in locul tuturor asa ca ii astept pe ceilalti sa-si dea cu parerea

                              Comment


                              • Vreau si eu unu surprize surprize cu mihaitza si 2 cu www logan ........
                                sigpic

                                INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google