Sugestii,idei,propuneri LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la cum se arunca toata lumea cred k ramane sa ne sunam sa ne uram
    sau ma rog, ne sunam masinile

    Comment


    • trimitem smsuri
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Musai trebuie sa discutam despre mai multe la o intalnire...ajutoare copii de sarbatori,vreo plimbare prin afara judetului,cai de promovare LCP pe aici prin sat .
        V-ati/ne-am cam luat cu alte activitati...

        Comment


        • doar cai de promovare? ponei nu merg?
          nu se mai da nici draq la "promovare", cum povestea si jiji de discutia de o avea cu tipu ala si ii daduse replica aia ceva de genu "ce draq club e ba ala? alea numiti voi masini tunate?"
          tot ai nostrii raman de baza, membrii noi ori se asteapta la mai mult (tuning frateee! competitii de profil, mega petreceri "ca-n filme" etc) ori se sperie din prima si li se pare cine shtie cum... nush ce sa zic, prea multi membrii nu mai vad alaturandu-se

          Comment


          • Adevar graiesti!Amin

            Comment


            • @costyn ca nou venit si cel mai mic din club (cred) ), iti spun ca nu m-a speriat nimeni cel putin prima intalnire a fost bestiala )
              noi suntem logan club nu club de tuning, so fuck off celor care comenteaza )

              Comment


              • discutie e off topic..dar sustin ce zice haku ...ma cine vrea tunining se duce la un club de tuning..nu e logic?
                iar cei noi care se astepta ca se intampla ceva "ca in filme " sa se duca la hollywood )) ....aici nu trebuie sa ai decat 2 simturi) bunul simt si simtul umorului

                on topic -- hai sa facem un concurs de bancuri..sau incindem niste carti la lady gaga
                Last edited by DISSSEL; 18 October 2010, 00:03. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • poi am vaz ca s-a modificat locatia s-a retrecut la vechiul clasic manele mega club. facem si noi un gratar ceva de 1 noiembrie?

                  Comment


                  • acolo nu mai jucam carti ca sunt deja aparate)).....ee v am last singuri si wati facut de cap
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Pai vechea locatie este pentru iarna,iar la "Lady..." e mai de vara asea,mai racoros,cu terasa...ca doar vara "ie" si bani Eu zic ca deocamdata e bine asa.Poate mai o gara cand se poate si e vointa...acu' iarna.

                      Comment


                      • Nu mai mergem la gara ca nu mai sunt umbrele si nu mai pleaca nimeni la mare
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • O duzina de stikere cand mai facem?Ca s-au cam cojit majoritatea

                          Comment


                          • viorel .. cred ca ar trebui sa facem o lista (la fel ca cea de participanti la intalniri) cu cine doreste stickere .. eu cel putin m-a bag

                            Comment


                            • Si eu ma bag . Cine se ocupa de operatiunea ''Marea Stickereala''?
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • la categoria propuneri intra si gasirea altui fotograf

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google