*INTALNIREA NOCTURNA *LoganClub Pitesti-Miercurea 20:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SALUTARE TUTUROR ! Vin cu o idee pentru a evita lucrurile petrecute la intalnirea din Brasov cu : BA , FA ,MA ... Eu aici la Ploiesti am facut tuturor membrilor legitimatii modelul il aveti aici http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617 Sper sa ne facem toate cluburile la fel pentru a evita adresarea si de ce nu? sa cunoasteam ''poamele care ies din tiparele LOGAN CLUB '' Va multumesc ptr timpul acordat si sa auzim numa de bine

    Comment


    • Originally posted by PH-16-GMC View Post
      SALUTARE TUTUROR ! Vin cu o idee pentru a evita lucrurile petrecute la intalnirea din Brasov cu : BA , FA ,MA ... Eu aici la Ploiesti am facut tuturor membrilor legitimatii modelul il aveti aici http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617 Sper sa ne facem toate cluburile la fel pentru a evita adresarea si de ce nu? sa cunoasteam ''poamele care ies din tiparele LOGAN CLUB '' Va multumesc ptr timpul acordat si sa auzim numa de bine


      pacat ca nu se intelege..o poza mai clara sau o scanare
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • veniti voi cu grataru ca vin eu cu mici si cate o bere pentru fiecare
        Nimic in viata nu e intamplator... ''

        Comment


        • aduc si eu carbuni
          sigpic

          Comment


          • ba da nerabdatori mai sunteti frate...aveti ma rabdare sa vina vara sa facem si noi un gratarel o bericica...ca pe vremea asta mai bine te lipsesti
            low....&.....slow

            Comment


            • Galagia mica ...ca ati amestecat fugerele cu intalnirea saptamanala.Ce draq e toata ameteala asta aici...vb. lui Alex las ca vine vara si o sa vedeti voi fulgere si trasnete.Eu unu daca citesc ultimele pagini de aici ma ia cu ametela si inchid PC-u(i-am dat restart de 3 ori) am zis ca e de la windows...cand colo e de la flavio.Gata hai sa postam si noi in ordine si macar cu inteles acolo unde trebuie...deci inca nu e nici un fulger...am procedat la delete pana la postul de unde a plecat confuzia...ce naiba discutam acelasi subiect pe unde ne apuca?
              Plus ca topicul asta e mai sensibil trebuie sa contina informatii numai despre intalnirile rapide...avand in vedere ca se anunta in scurt...si lumea nu o sa stea sa citeasca alte povesti...dupaia zice ca e bascalie si isi vede de treaba
              Last edited by viorelu; 13 March 2009, 18:27.

              Comment


              • eu unu veneam si la 12 noaptea...)...mai ales pt gratar....

                Comment


                • Veneai singur poate ca toata lumea vorbea aici de intalnirea de maine ca si cum ar fi fulger...deci cand se va stabili fulgeru atunci bla bla

                  Comment


                  • hai sa facem diseata o int fulger ca am la absente pe loganclub mai multe ca la scoala.

                    Comment


                    • e nevoie de un fulger sa mai punem la punct detalii de sambata??
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • si eu zic ca si petre:fulger.alex decide
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • fulger fulger fulger

                          Comment


                          • deci diseara fulger la ora 21:00 la stadion...daca ploua ne vedem la mc la gara
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • uraa uraa uraaaaa.....
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • sa dam dumu la lista pt diseara la stadion ora 21:
                                1.alexutzu
                                2........
                                3........
                                4........
                                5.......
                                6........
                                7.........
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google