*INTALNIREA NOCTURNA *LoganClub Pitesti-Miercurea 20:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos frumos si pe timpul asta tot sa strans ceva
    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

    Comment


    • Parca am presimtit o astfel de discutie aici dar ...juca Seaua si nu am putut sa ma rup de la meci
      Multumesc Alex pentru promtitudine Uko pentru poze si membrilor logan club pitesti pentru raspunsul pozitiv pe o vreme cainoasa la campania de ajutorare a casei de copii....iar pe "raceri" ii invit sa isi masoare caii putere in afara intalnirilor LCP .....
      nu suntem un club de racing" suntem club de marca

      aa si sa nu uit ....Vio bine ai revenit printre noi
      Last edited by DISSSEL; 14 April 2011, 00:28. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • pai d-aia am si sters...exista topic special pt treaba asta pe forum...
        low....&.....slow

        Comment


        • Fain aseara...in ciuda vremii.
          ...despre liniute se stie ca fiecare raspunde pentru ce face,insa daca se ajunge la cearta nu e bine si nici frumos...si cine cauta in LCP exclusiv numai curse ar fi bine sa se lamureasca intai ce inseamna aceasta comunitate,sau cel putin sa intrebe ca nu ii taie nimeni capul...poate si ales gresit prietenii...

          ...in rest doar sa ma tineti si pe mine la curent cu campania de Paste...poate imi fac timp sa ajung/ajut...

          Originally posted by DISSSEL View Post
          ..........

          aa si sa nu uit ....Vio bine ai revenit printre noi
          ...eram oricum,poate nu fizic de cele mai multe ori...in limita timpului...cineva are grija ca tot timpul meu liber sa fie mai mereu ocupat,in mod placut bineinteles
          Last edited by viorelu; 14 April 2011, 10:54.

          Comment


          • Chiar peste asteptari..nu ma gandeam sa gasesc atatia golani aseara...Au fost vremuri mai frumoase si erau mai putini
            Nu e orice automobil...e LOGAN

            sigpic

            Comment


            • vad ca in Pitesti chiar se poate cu intalnirile pe orice vreme.......bravo baieti

              Comment


              • la noi e ca la nebuni. cand e vremea naspa si frigul al mai al draq se aduna lumea, cand e frumos si cald afara ne mai adunam cativa tauni...

                Comment


                • Asa este...cele mai numeroase intalniri au fost iarna...mai ales cu frig si zapada

                  Comment


                  • Nu ii mai lua painea lui Poro ca de aia il platim cu bani grei )))
                    Campionule ai grija si tu pe unde postezi ..lalaiala la carciuma

                    Gata mi a sarit mustaru...
                    Last edited by DISSSEL; 18 April 2011, 23:59. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by DISSSEL View Post
                      Nu ii mai lua painea lui Poro ca de aia il platim cu bani grei )))
                      Campionule ai grija si tu pe unde postezi ..lalaiala la carciuma

                      Gata mi a sarit mustaru...
                      unde?)))))))

                      Comment


                      • Maine careva la intalneala?
                        Nu e orice automobil...e LOGAN

                        sigpic

                        Comment


                        • Obligatoriu
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Absolut...)) Sper sa picure putin ca am vazut ca in conditii meteo nefavorabile se strang o gramada:dP

                            Comment


                            • Asta e conditie minima pentru intalniri nocturne
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Adevarat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google