*INTALNIREA NOCTURNA *LoganClub Pitesti-Miercurea 20:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...deci miercuri Nocturna LCP ora 21.00 la stadion...prezenta OBLIGATORIE...pix,gasim noi, sa dati cu subsemnatul daca sunteti de acord cu infiintarea LoganClubArges(cine nu are timp...poate comunica in mod expres cu organizatorii LCP pentru acordul dat...restul recomandat sa va faceti timp macar acolo un 15-30 de min).Cine nu este de acord nici o problema,ne poate vizita oricand doreste,dar v-a fi lipsit de anumite privilegii de membru LCA
    Si o lista ca sa stim dupa cine stam(in caz ca apar intarzaiati):
    -viorelu
    - DISSEL ..EVIDENT
    - Maniak (nu promit sunt cu constructia casei si nu stiu daca ajung dar fac tot posibilul )
    - DMD-u
    - DRN
    - mau (nu stiu nici eu 100% daca pot ajunge dar sunt de acord,dar totusi hai ca sun eu vreun coleg sa vina sa ma ia )
    Nimic in viata nu e intamplator... ''

    Comment


    • Diseara voi posta care ar fi obligatiile si drepturile...si miercuri o sa vin cu tabel sa il semnam cei care vor vrea sa faca parte
      low....&.....slow

      Comment


      • vin si io miercuri la 21:P eu sunt inscris aici cu nr de masina AG 04 BNB dar acum pe ea am nr rosii

        ma treceti acolo pe lista dau si cu pixu)
        Last edited by alexutzu; 4 August 2009, 22:42. Reason: scrie ca noi toti...fara sh,tz...yo si alte abrevieri
        sigpic

        INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

        Comment


        • ...deci miercuri Nocturna LCP ora 21.00 la stadion...prezenta OBLIGATORIE...pix,gasim noi, sa dati cu subsemnatul daca sunteti de acord cu infiintarea LoganClubArges(cine nu are timp...poate comunica in mod expres cu organizatorii LCP pentru acordul dat...restul recomandat sa va faceti timp macar acolo un 15-30 de min).Cine nu este de acord nici o problema,ne poate vizita oricand doreste,dar v-a fi lipsit de anumite privilegii de membru LCA.
          Si o lista ca sa stim dupa cine stam(in caz ca apar intarzaiati):
          - viorelu
          - DISSSEL
          - Maniak
          - DMD-u
          - DRN
          - mau
          - PoRo(...citesti intai si dupaia cu pixul )

          Comment


          • citim citim )

            chiar il studiem
            Last edited by PoRo; 4 August 2009, 17:45. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

            Comment


            • ...deci miercuri Nocturna LCP ora 21.00 la stadion...prezenta OBLIGATORIE...pix,gasim noi, sa dati cu subsemnatul daca sunteti de acord cu infiintarea LoganClubArges(cine nu are timp...poate comunica in mod expres cu organizatorii LCP pentru acordul dat...restul recomandat sa va faceti timp macar acolo un 15-30 de min).Cine nu este de acord nici o problema,ne poate vizita oricand doreste,dar v-a fi lipsit de anumite privilegii de membru LCA.
              Si o lista ca sa stim dupa cine stam(in caz ca apar intarzaiati):
              - viorelu
              - DISSSEL
              - Maniak
              - DMD-u
              - DRN
              - mau
              - PoRo(...citesti intai si dupaia cu pixul )
              - costyn955 (in principiu ajung si eu)
              ... hai alex cu scrisurile alea ca eu sunt printre aia care sunt greu de convins )

              Comment


              • si eu la fel.....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ...deci miercuri Nocturna LCP ora 21.00 la stadion...prezenta OBLIGATORIE...pix,gasim noi, sa dati cu subsemnatul daca sunteti de acord cu infiintarea LoganClubArges(cine nu are timp...poate comunica in mod expres cu organizatorii LCP pentru acordul dat...restul recomandat sa va faceti timp macar acolo un 15-30 de min).Cine nu este de acord nici o problema,ne poate vizita oricand doreste,dar v-a fi lipsit de anumite privilegii de membru LCA.
                  Si o lista ca sa stim dupa cine stam(in caz ca apar intarzaiati):
                  - viorelu
                  - DISSSEL
                  - Maniak
                  - DRN
                  - mau
                  - PoRo(...citesti intai si dupaia cu pixul )
                  - costyn955 (in principiu ajung si eu)
                  - punto
                  Last edited by alexutzu; 5 August 2009, 09:05.
                  My BMW is fantastic

                  Comment


                  • vine miercuri si alex nu mai pune alea

                    Comment


                    • ma ieri am aj tarziu acasa si n-am avut timp sa compun alea....am stat s umblu la masina lu mihai vreo 3 h....
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • ...deci miercuri Nocturna LCP ora 21.00 la stadion...prezenta OBLIGATORIE...pix,gasim noi, sa dati cu subsemnatul daca sunteti de acord cu infiintarea LoganClubArges(cine nu are timp...poate comunica in mod expres cu organizatorii LCP pentru acordul dat...restul recomandat sa va faceti timp macar acolo un 15-30 de min).Cine nu este de acord nici o problema,ne poate vizita oricand doreste,dar v-a fi lipsit de anumite privilegii de membru LCA.
                        Si o lista ca sa stim dupa cine stam(in caz ca apar intarzaiati):
                        - viorelu
                        - DISSSEL
                        - Maniak
                        - DRN
                        - mau
                        - PoRo(...citesti intai si dupaia cu pixul )
                        - costyn955 (in principiu ajung si eu)
                        - punto
                        -tsv

                        Comment


                        • hai bine fie. treaca de data asta

                          Comment


                          • ...nu te injuram...oricum fotograful a inceput sa se ia cu mana de cap inca din poze...a stiut el ceva...oricum au iesit interesante
                            Asteptam si lumea care a lipsit motivat sa se treaca acolo pe tzidula...si bineinteles cati mai multi baieti si de la Mioveni...
                            Multumim si noilor membrii pentru prezenta...

                            Comment


                            • Salut.Cine posteaza "drepturi si obligatiile"?
                              Numai bine.Sau un mail,ceva?!
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google