Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am montat azi cu Fratello CB+CI.Multumesc pentru promptitudine!

    Comment


    • Cu multa placere ! Sper ca sambata viitoare sa iti montam si oglinzile de Prestige . Numai bine !
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Baieti am un prieten care face rost de piese noi de logan la preturi foarte acceptabile. Daca vreti da-ti PM si vorbim.
        sigpicKiss FM cu personalitate.

        Comment


        • Montat sambata,in doua ore,oglinzi electrice si incalzite de MCV si schimbat culori in bord,cu Fratello.Lucrare buna.Urmeaza incalzire in scaune! Si la anul, remaparea,tot cu Fratello.Multumesc mult! CRACIUN FERICIT !

          Comment


          • Ca sa ma dau si io mare ca am intrat in randul lumii .. :P .. azi mi-am montat subwoofer + amplificator .. subwoofer blaupunkt de 250 w si statie blaupunkt de 350 w .. alta viata .. ))))) happyy ..

            Comment


            • Unde gasesc proectoare de logan si la ce pret?
              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

              Comment


              • pe 23 august erau valeo 110 bucata si dealea de import 150 lei setu
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Salut. Ca accesorii: am luat eu din Germania leduri SMD pentru bord. Am albastru, rosu, verde si alb rece(alb neon). Eventual si montaj.

                  Comment


                  • fratilor imi spune si mie cineva unde gasesc si eu distantiere ptr roti de 40mm?si la ce pret ar fi cu tot cu prezoane?in ploiesti pe la noi?

                    Comment


                    • Originally posted by v_razvy2009 View Post
                      Salut. Ca accesorii: am luat eu din Germania leduri SMD pentru bord. Am albastru, rosu, verde si alb rece(alb neon). Eventual si montaj.
                      Lasa si tu o lista de preturi pt serviciile tale sau pt piese .. si un numar de telefon eventual !

                      Comment


                      • CAT te-a costat subwooferu' si cu statia Mihaitza?si montaju'?
                        Last edited by darksid3; 4 January 2010, 21:30.

                        Comment


                        • 450 statia si subwooferul .. ambele blaupunkt luate de la domo ..50 ron cablurile de conectare la baterie si la casetofon .. si cinste pt montaj la Marian la GMC.. te intelegi cu el :P .. ca asta e baiatul bun la toate ..

                          La urmatoarea intalnire am de facut si eu nijte "donatii" .. un set de deflectoare fata-spate .. le-am avut pe masina pana mi-am facut geamurile negre .. si o protectie pt capota .. si un set de capace cu multe spite .. originale .. purtate pe masina mea vreo saptamana .. si mai am o chestie care se pune deasupra la casetofon si da o lumina albastra .. nu l-am folosit niciodata .. cam atat .. doritorii ar face bine sa se prezinte la urmatoarea intalnire pe care o va anunta Marian
                          Last edited by MihaitzaMCV; 5 January 2010, 12:15. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • far logan tuning cu angel eyes mega drive, trecute pe casco, faza scurta reglata, cutie , declaratie conformitate,factura,papuci de schimb,cabluri etc, folosite pe jucaria personala cca 3 luni, se preteaza la xenon, lupa pe ambele pozitii, becuri doar pe faza scurta, 250ron negociabil sau schimb cu toba finala sport sa mearga pe logan (ca diametru si lungime).pt detalii lasati mesaj cu nr si va contactez eu.
                            pt reglaje si alte cele utile"...d-nu` marian este mai mult decat dispus sa va ajute....adaptare de mecanism intern pt ajustare pe verticala..leduri ..etc.. discutati cu el ..eventual alte detalii.multumesc.stima.
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • Pretul e bun .. bafta la vanzare .

                              Comment


                              • Mihai,pentru capacele de roti trece-ma in pole-position.Si cu jantele de care vorbisem ce se mai aude?Ti-am lasat mesaj pe pm si nu ai mai raspuns.
                                De ce ai dat jos deflectoarele? Mi-am facut si eu geamurile si le am si acum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google