Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RazvanRAZ View Post
    ......ca si eu trebuie s ii schimb distributia la a mea.
    Cati kilometrii aveti facuti de va schimbati distributia ?....Incep sa-mi fac griji.
    Eu am abia 18100 Km reali..
    passion 1.5 DCi

    Comment


    • se face cam pe la 60.000
      off.. cam tarziu m-ai vazut razvan

      Comment


      • Stie cineva nr de tel al baiatului din brebu care se ocupa de tuning de masini ?

        Comment


        • ala cu loganu portocaliu
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • De ce cam tarziu mai 60cry....ca eu cu ea am 57500 km si la 60000 se schimba la dci'uri distributia;)

            Comment


            • @mihaitza ti'am lasat un id de mess al tipului din brebu;)

              Comment


              • Mersi Cosmine .. fac o bere ..

                Comment


                • @Razvan nu ai inteles :P .. cam tarziu m-ai vazut ieri...la facultate

                  Comment


                  • La inceput nu stiam de ce imi dadeai flashuri....credeam k e radar ceva...si pe urma am vazut nr de inmatriculare si miam dat seama ca esti u:P

                    Comment


                    • Dreamer mai ai nevoie de becul ala ?? .. ca n-ai mai dat nici un semn ..

                      Comment


                      • am am ne gasim astazi)

                        Comment


                        • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          Stie cineva nr de tel al baiatului din brebu care se ocupa de tuning de masini ?
                          Salut,astea sunt nr de tel,0723315337,O743231697,0765443465(Stoica Laurentiu)

                          Comment


                          • Mersi de informatii max .. si te asteptam si pe tine la intalniri !!

                            Comment


                            • Mai am un deflector de aer de capota .. daca vrea cineva sa zica ca sa il aduc la intalnire ..

                              E gratis si asta !!
                              Last edited by MihaitzaMCV; 9 March 2010, 17:31. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • daca merge pe a mea il vreau eu,trebe sa-mi iau si paravanturi ,dar ceva mai bune decat am avut,tampeniile alea imi blocau geamul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google