Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • batem palma:*

    Comment


    • am si eu 2 paravanturi pentru geamurile spate.doreste cineva?
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Mai baieti, caut si eu telecomanda compatibila cu alarma auto MAAT 7500. Mi s-a stricat telecomanda pager si acum merg pe telecomanda de rezerva. As vrea sa am una de rezerva. Stiti unde pot gasii telecomenzi 'oarbe' (asa se numesc !)
        passion 1.5 DCi

        Comment


        • Cine se pricepe sa imi faca si mie gauri ptr difuzoare ovale pe spate si la ce pret?
          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

          Comment


          • Care stie unde gasesc si eu 2 tetiere de tip virgula ? Vreau ca pe spate sa le am pe toate tip virgula

            Comment


            • Pe unde gasesc si eu un policolor la noi in ploiesti???

              Comment


              • 23 aug , popa farcas , unde a fost safa putin mai inainte spre centru , o sa vezi ca e statie de autobuz acolo , e si o farmacie PEX


                Website for Policolor, Spor, CasaBela, Vinarom, Deko, Klar, Emau , Silverpol.
                Last edited by PeRuZzI; 6 April 2010, 14:22.

                Comment


                • Mersi peruzzi

                  Comment


                  • Originally posted by mirita adrian View Post
                    Cine se pricepe sa imi faca si mie gauri ptr difuzoare ovale pe spate si la ce pret?
                    AI DIFUZOARE?daca da, putem incerca impreuna. cat costa?-daca ne iese faci cinste.....

                    Comment


                    • Sau mai bine altfel cristi .. daca iti iese faci cinste .. ca ai facut practica pe masina lui

                      Comment


                      • bine spus MIHAITA dar ce pacat ce le-am pus poate nu munceam atat si ne alegeam si cu cinstea
                        dar asta e
                        data viitoare
                        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                        Comment


                        • asta cu cinstea chear e valabila.....asa ca daca pot ajuta pe cineva, totul se va transforma in : ,, cinste voua!"[tuturor mambrilor logan club ploiesti!]

                          Comment


                          • salutare..gasesc si eu in magazine o oglinda, doar partea de sticla? si cam cat costa..?

                            Comment


                            • Depinde acum .. eu am oglinzi de MCV ( ca am MCV ) si si le am si incalzite .. si am dat 120 ron pe una cand am spart-o .. am luat-o de pe Gageni .. dar mi-a adus-o pe comanda .. acum depinde a ta cum e ..

                              Comment


                              • Originally posted by bog_82_ABO View Post
                                salutare..gasesc si eu in magazine o oglinda, doar partea de sticla? si cam cat costa..?
                                pot incerca sa te ajut[0744565942-tel. meu daca vrei sa ma interesez pentru tine suna!] stiu pe cineva care are sh.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google