Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaa .. da uitasem .. multumesc foarte mult lui Fratello si prietenului lui de la Pitesti ! Recomand cu incredere !

    Comment


    • bidepa
      ia folie autorizata de pe 23 august la 150 lei si ajunge pt spate
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • folia aia nu e autorizata...ce iti ofera ei odata cu folia e doar garantie..am vorbit personal cu baiatul de acolo

        Comment


        • atunci cu200lei la mizil
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Da .. dar o monteaza cam aiurea .. multe bule si taieturi .. si in plus ca nu mai e 200 e 300 . Cel mai bine dai un ban in plus si iti faci undeva calitativ . Eu recomand Vas Auto Glass . Nu te zgarci la bani si sa patesti ca Mmaxalb .

            Comment


            • are dreptate mihaita
              eu mam ales cu foloie de 2 lei, dezaburire stricata .
              deci in cosecinta va trebui sa schimb luneta 400 ron plus folie noua 350
              deci fa tu calculele ca pa mine ma ia cu palpitatii

              foloe si mina de calitate gasesti pe 23 august linga magazinul excelent . lucru de calitate si folie lumar
              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

              Comment


              • Si cei de la Vas auto glass o pun aiurea.Si-a pus un coleg de la munca si avea o gramada de scame pe sub ea,a mea era brici pe langa a lui.
                Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                Comment


                • Mai se uita si la fata omului cateodata

                  Comment


                  • Corect,pe Logan pune mai bine,pe seria 5 cred ca se sperie de masina.
                    Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                    Comment


                    • stai linistiti baieti ca mi-a trecut cu folia pe geamuri )...poate la anu'...mersi oricum de sfaturi.
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Si daca ai seria 5 inseamna ca esti frumos sau destept ?
                        Poate doar ti l-a dat cadou tac-tu .. dar tu esti praf .. asta vorbind in general ..
                        Nu-ti mai face idei preconcepute despre cineva doar ca are nu stiu ce masina .. cunosc d-astia destui .. care au masina de 10-20000 de euro la mana a doua .. luata prin credit .. si sta intr-un apartament cu 2 camere semidecomandat si fara nici o imbunatatire

                        Comment


                        • Baieti scot si eu la vanzare un cd-player Blaupunkt cel de pe ph2 .. 100 ron , care-l vrea sari cu 2 degetele sus
                          Attached Files

                          Comment


                          • Aveti idee unde pot sa imi schimb si eu discurile de frana .. si daca aveti idee care e scorul ?

                            Comment


                            • @MihaitzaMCV cat o fost remaparea? as fi interesat si eu ..!!??? cumva se poate obtine si o copie ceva..de rezerva cu cele setari originale ale masinii?! multumesc anticipat.
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • Remaparea costa 250 lei; se poate face maine, daca se face programare telefonica azi. Avem si softul "stock" al oricarei variante de motorizare. Detalii pe PM.
                                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google