Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de vanzare

    vand joystick thrustmaster stick x pretul a scazut la 60 ron , monitor fujitsu siemens de 20" pret : 350ron , imprimanta lexmark z25 30ron
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • Cumpar ornament iesire tobe de esapament logan facelift 2 , de inox, duminica la intalnirea de sala sporturilor.

      Comment


      • eu ma duc la obor sa cumpar ornament de toba , poate gasesc mai ieftin decat ca la carrefour sau 23august....
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • vand barile de pe masina, pragurile toate alea ... astept oferte , le dau ieftin
          fara linkuri externe

          Comment


          • iara baiatu baiatu iti dau un telefon
            Last edited by MihaitzaMCV; 4 July 2011, 17:57. Reason: Ceeeeeeeeeeeeeeeeee?
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Originally posted by sli_waz View Post
              iara baiatu baiatu iti dau un telefon
              cu mn vb mah ?
              fara linkuri externe

              Comment


              • Eu unul chiar nu am inteles nimic .. tre` sa inventeze astia dictionar din tzutzakeasca in romana ..

                Comment


                • da ma trebuie cu tn vb e la misto ziceam ca iti dau un telefon
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Originally posted by sli_waz View Post
                    da ma trebuie cu tn vb e la misto ziceam ca iti dau un telefon
                    vi duminica cu telefonul si vedem )))) sau tv ce mai ai u pe acasa ...
                    fara linkuri externe

                    Comment


                    • aduc si purcelu pune la bazar anuntu poate le cumpara baietii din tara
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • Originally posted by sli_waz View Post
                        aduc si purcelu pune la bazar anuntu poate le cumpara baietii din tara
                        nu le dau la tzara )
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • netbook hp mini model 110-1100sl cu urmat config: 1,6ghz/2gb ram/250 gb hdd/256 video intel/sunet hd/lan+wifi/citit card/3xusb 2.0/webcam+mic/10,1 inchi tft/kensington lock/iesire vga/bat li ion 3 cells auton cca 1 ora si cva in load/inc orig+husa neopren belkin/lic win 7 pe el/model pe negru/semne de utilizare normala/mouse optic bonus; pret de lista 1250ron , pret vanzare 1000ron fix sau echiv euro. vechime 5 luni. are inst win 7 ultimate sp 1 + toate softurile necesare. rog seriozitate. cash only!!!. multumesc.
                          p.s.: vand si cablurile de diagnoza pt logan(si numai !)- 150ron.
                          oferta pe celelalte art ramane valab. se poate ca ..farurile totusi sa le pastrez eu...le am dat sa le fac sist de alimentare..si sa mi puna leduri pe angel. vedem..;)..
                          o zi buna.
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • baieti cine ma scapa si pe mine de un telefon...Samsung SGH-E250 il dau ieftin.
                            30 lei
                            Attached Files
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • Daca nu-l dai pana duminica il iau eu pt bunica-miu ..

                              Comment


                              • Nu stiu daca o sa gasesti de inox, restul ruginesc in cateva luni pe interior, mai ales cand vine anotimpul rece.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google