Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar 4 anvelope de iarna 185/65/R15. Daca stiti rude/prieteni care vand, lasati-mi un PM!!....Multumesc!

    Comment


    • Super tare dar ca sa tragi uleiul din mochete ai cevca ma refer la interiorul loganului meu am bagat ulei in praguri si a venit in masina si sa imbibat mocheta cu ulei in partea stanga spate imi potri spune cum pot rezolva problema?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Sincer sa fiu,nu am curatat pete de ulei,dar pete de sucuri,lavabil,etc am incercat si au iesit fara probleme.Tin minte ca solutia pe care o folosesc eu la tapiterie mi-a scos o pata de pe aripa de ulei,mai pot incerca si cu un spray care dizolva uleiurile si dupa care extrag cu aspiratorul si clatesc.Daca te chinui cu o carpa nu cred ca o sa iasa foarte foarte bine,pt ca nu scoti mizeria de acolo,ci o impingi.Daca vrei te astept la mine sa vedem ce ii putem face,dar din pacate vad ca esti din Dambovita.
        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

        Comment


        • Vinde careva un Lg Optimus One?
          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

          Comment


          • angel eyes pe negru - necesita schimbat un led ..acte..becuri incluse..reglate service, cabluri..etc - 175ron
            motorola wx395- 50ron
            boxe combina pe 6ohmi- nu stiu exact puterea; carcasa lemn;stare perfecta de functionare- 90ron
            modulator fm - 30ron
            capace de ford fiesta model 2010 14inch- noi - 50ron
            astept oferte!!
            eventual schimb angel urile plus farurile stoc cu faruri cum are cry ul. cu lupa atasata plus minus diferenta sau chiar si cu unele stoc..insa sa fie in stare buna..fara pleoape sau alte cele ..defecte.
            multumesc anticipat.
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • a vazut cineva vre-o oferta cu cauciucuri de iarna pe la magazine?

              Comment


              • aparatori prag

                de unde se pot gasi aceste aparatori, sunt la roata din spate, peste capatul de prag. am vazut la cateva loganuri noi, dar nu la toate. cele vechi nu au suruburile de prindere, dar se poate rezolva cumva.
                Attached Files
                PREFERENCE 1.6

                Comment


                • simplu iei carenaj roata nou e ph2
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • e oferta in carrefour de cauciucuri pe 185/65/15 88t bridgestone blizzak de iarna reduse la 279ron de la 430. si nu erau prea multe!! florin!!
                    in rest`..gasesti sava pe la poliserv..tot pe acolo`..parca era undeva pe la 280ron buc. au oferta acu` sa iti si depoziteze cu 15 ron pe pneu si pe cele de vara..sau ce ai acu`..la ei acolo pe perioada iernii..e oferta pana pe 22. poate iti e de folos informatia?

                    oferta referitoare la produsele aflate la vanzare este inca activa. astept propuneri!
                    Last edited by neoreal; 18 October 2011, 18:08. Reason: Automerged Doublepost
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • Originally posted by sli_waz View Post
                      simplu iei carenaj roata nou e ph2
                      poate nu am fost destul de explicit.
                      carenajul roata spate este doar o bucata in partea din spate a rotii, care se suprapune cu bara spate.
                      asta de care zic eu, si cred ca se vede destul de bine din poza, este separata fata de aceea, se prinde in cele doua suruburi care se vad acolo si acopera capatul de prag.
                      PREFERENCE 1.6

                      Comment


                      • sunt dar au ramas alea scumpe
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • turbina

                          Colegi as avea nevoie de un sfat pentru o turbina euro 3 logan diesel...dak stiti de unde pot achizitiona una sau sa o pot reconditiona..ast un msj de la voi!Scz de deranj...!

                          Comment


                          • are cineva sa imi dea si mie un suport pentru casetofon, o rama metalica din aceea pe care intra casetofonu si se prinde in locasul masinii...contra cost desigur

                            Comment


                            • Salut

                              Originally posted by vladcosmin View Post
                              Vinde careva un Lg Optimus One?
                              Am eu un optimus one, mai are si garantie aprox. 1 an, arata foarte bine,are si husa originala de silicon, are toate acccesoriile - in principiu 450 ron,dar vedem cum ne intelegem (0722244428)
                              Logan. Dacia Logan

                              Comment


                              • Pentru gume de iarna...am eu anunt de vanzare, si sunt noi noute.Acum vedeti daca va coafeaza pretul si bonusul care se ofera .
                                real power..... diesel power by

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google