Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de vanzare stopuri tuning 150
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • clona nokia e71 nou, model pe alb; necodat;inc nou;husa;3 zile; recunoaste coduri de nokia - 150ron
      sony ericcson t250i codat pe vodafone- estetic 7 din 10, cutie, autonm 2 zile, inc -60ron
      nokia 2600 - stare buna; necodat; fara inc - 50 ron
      capace de logan ph1 x4 pe 15 inchi- stare f buna +1 in plus pt rezerva cu mici defecte ..vizuale-60ron
      capace de ford fiesta model 2010 x4 pe 14 inchi- nefolosite - 100ron
      toba logan, fara elementul de prindere +tips inox pilot - 80ron
      cd player cu mp3 blaupunkt model pe 2007 - 100ron
      faruri cu angel eyes - cutie, acte,factura, becuri incluse, lupa pe ambele pozitii- au un led ars; fundal negru - 180ron (event le schimb cu oglinzi de mcv normale electrice - cu fara capac la culoarea masinii, sau faruri stock insa in stare f buna fara defecte; kit xenon h4 bi pt farurile normale pe 6000k fara acte..garantie etc);
      a..era sa uit : am si un emulator fm - 3o de ron - nou in cutie!! ; detaliile pe prv!!
      astept oferte!!
      Last edited by neoreal; 10 November 2011, 02:48. Reason: Automerged Doublepost
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • Vand anvelope Michelin Energy Saver R15 185/65.Anvelopele arata impecabil,aproape 12.000km,nu au petice,nu rasufla,etc.DOT 4209,pret 600ron.Cand o sa am timp o sa le fac si niste poze.
        Tel:0720033376 Cosmin
        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

        Comment


        • salut.
          cred ca pe la inceputul anului ce vine..cred ca o sa dau si eu cauciucurile cele vechi si sa mai pun ceva fonduri..de unde..d-zeu cu mila!! si sa vad de unde ma lipesc si eu la un set cu tot cu jante.. cine e interesat sa mi faca ceva oferte..sunt michelin energy..mixte, rulate cam 36000km..mai merg un sezon..2..dep..acum dupa modul de ..aplicare a fortei de franare"!!..2 sunt ok..restul au fiecare cate un petic..facute toate la eka trust..cu bonuri si ..facturi si toate cele.. pret pt toate 5 -350ron fix. astept rezervari!! momentan sunt ambalate si puse la pastrare!! in asteptarea vremurilor mai calde..!!
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • Originally posted by neoreal View Post
            clona nokia e71 nou, model pe alb; necodat;inc nou;husa;3 zile; recunoaste coduri de nokia - 150ron
            sony ericcson t250i codat pe vodafone- estetic 7 din 10, cutie, autonm 2 zile, inc -60ron
            nokia 2600 - stare buna; necodat; fara inc - 50 ron
            capace de logan ph1 x4 pe 15 inchi- stare f buna +1 in plus pt rezerva cu mici defecte ..vizuale-60ron
            capace de ford fiesta model 2010 x4 pe 14 inchi- nefolosite - 100ron
            toba logan, fara elementul de prindere +tips inox pilot - 80ron
            cd player cu mp3 blaupunkt model pe 2007 - 100ron
            faruri cu angel eyes - cutie, acte,factura, becuri incluse, lupa pe ambele pozitii- au un led ars; fundal negru - 180ron (event le schimb cu oglinzi de mcv normale electrice - cu fara capac la culoarea masinii, sau faruri stock insa in stare f buna fara defecte; kit xenon h4 bi pt farurile normale pe 6000k fara acte..garantie etc);
            a..era sa uit : am si un emulator fm - 3o de ron - nou in cutie!! ; detaliile pe prv!!
            astept oferte!!
            pretul pentru faruri este final sau mai negociezi??si cat mai tre sa mai dau diferenta daca iti dau faruri stock??

            Comment


            • As lua eu capacele 4+1 de Logan... Astept contact pe PM.
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Salut.
                1) din pacate pe praful asta..da..pretul este fix. la faruri ma ref..nepunand ls socoteala faptul ca am bagat destui leo in ele..si..faptul ca sunt relativ putine d facut la ele..zic ca e k..la bani. cat despre schimb..daca ale tale sunt ok..schimb pe schimb si la revedere. desii in mare la mom dat..cam foame de lei vorba melodiei. ca si pretttt finalll..in caz ca vine cineva ..mai jos de 170 nu las..si asa e pomana.
                2)frattelo..oferta e inca valabila. sincer..nu mai stiu cam ce anume..sau mai bn zis ce servicii" prestezi..sau prestai? insa..de ai timpul necesar si vrei sa vorbim..gasesti telef ..e postat..sau la intalnire. precizez ca 4 sunt k..iar unul ..de pe rezerva e un pic..avsriat..nu rau..insa..estetic..vorbind!nu e ca si celelalte. in rest da..pretul e la fel. in mag sunt in jur de 180 din c imi mai aduc eu aminte..modelul asta..la reprz..ma refer si nu in comert. e ceva let me know.
                numai de bine.

                Frattelo..revon cu o completare..asta dupa c m am mai uitat si eu prin cele articole ce ai avut..sau poaye mai ai pe rol"??..cumva..mai ai in posesie cva oglinzi de mcv electrice? poate ne..intelegem cumva..let me know..simple sau rosii. multumesc.

                Scz pt erorile in scriere..e cam frig..si de touch ul asta..no comm..se mai intampla!?asta ada sa nu mi i au vre un ban aiurea..nu ca n as mai fii pstit'o!!!;)
                Last edited by neoreal; 20 November 2011, 01:07. Reason: Automerged Doublepost
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • La aceste servicii ma refer : http://www.loganclub.ro/forum/showpo...0&postcount=68
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • multumesc pentru lnk.. cand si daca o sa posed fondurile respective..nu zic ca nu as acorda un interes mai aprofundat"...la momentul dat insa.. n am nici timpul si nici ..restul..cat sa ma pronunt. oricum ..apreciez..si multumesc din nou.
                    totusi as fii fost f interesat de ..oglinzile alea..sau ma rog..cine are..!? si ar fii interesat de un schimb ceva..?! numai de bine. altfel..zis..oferta e in continuare valabila.
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • Imi vand si eu vechiul telefon Sony Ericsson Satio cu camera de 12,1 MP, pret 600 Ron

                      Comment


                      • urgent pachet fomat din:
                        - stc multimedia player - usb frontal, cititor de sd/mmc frontal, iesire video, iesire subwoofer, auxiliar, vede mp4 si mp5 +svcd; fromat normal; cutie; rama; este modelul fara cd;
                        - mp3 blaupunkt stock de logan - dat jos de pe masina; perfecta stare de functionare; toc fata detasabila; iesire magazie de cd uri;
                        + toate cablurile aferente+ mufa suplimentara la radio, acolo unde este cazul (atat ca tre` sa stau sa o caut);
                        pret 350ron. pret fix. se ofera proba. multumesc. rog seriozitate.
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • Vand anvelope Michelin Energy Saver R15 185/65.Anvelopele arata impecabil,aproape 12.000km,nu au petice,nu rasufla,etc.DOT 4209,pret 600ron
                          Tel:0720033376 Cosmin
                          Attached Files
                          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                          Comment


                          • astept oferte cu jante de aliaj pt logan,care sa mearga cu cauciucurile 185/65/15

                            Comment


                            • ofertele sunt inca valabile. astept oferte.
                              p.s.: cat despre intrebarile de mai devreme ..ref la cele articole, mentionez ca inca astept un semn ceva de la cei interesati.
                              la mom dat..chiar nu imi mai permit sa mai emit ..optionale"..asa ca totul e ..la libera intelegere. decat nimic...mai bine..totusi ceva cat de cat.. so..astept ofertele..certe de data asta. numai d e bine.

                              fratilor..cu parere de rau sunt nevoit sa renunt la batrana dacie a lui tata..cine ar fii interesat sa ma anunte; cateva detalii despre batranica:
                              - masina de ordonanta - S.R.I. - fabricatie 86..iesita insa in circulatie in `92;
                              - model 1310 break - culoare alba; nu cred ca are km reali mai mult de 80.000 -nu s a circulat cu ea vre o 3 4 ani; s au bagat ceva lei in ea: schimbat chiuloasa; 1 piston; planetare; set ambreiaj nou; burduf planetare; placute; cutia; pompa de sprit; curatat carburator; pe unde a avut probl grave cu rugina..s au refacut profesional si sudat placi noi de otel; data cu miniu de pb pe podea..si prin portbagaj; poseda casetofon si 2 boxe.. si un radio ce a avut ea initial de vw; are antena separat pe spate pt statie cu fir tras; nu consuma mult; are cauciucuri de iarna aproape noi pe fata;becuri noi pe scurta; e modelul cu ochelari; are bara fata model de cn: i se pot adauga din comert proiectoare - are lacas pt ele si fire trase;plus alte maruntisuri schimbate si verificate recent; directia facuta;
                              - ca si defecte.. pete de rugina ici colo; ar cam necesita un set de amortizoare noi si fata si spate; frana de mana..ar tre` curatata; nu functioneaza caldura - regulatorul e schimbat insa..tre` aerisita instalatia si asta inseamna ca tre` dat jos bordu`..ceea ce n am de gand sa fac; priza de bricheta nu stiu de incarca?; scaunele au fost schimbate pe fata..si unul are un pic de joc..sau mai pica ..ma ref la pers mai cu tonaj; sa vad de gasesc prin obor sa schimb amortizorul de la haionul spate ca nu mai tine deloc; si nu mere` degivrarea pe spate nici sprituitul pe fata- necesita curatat; motorasul mere`; vopseaua ar cam avea nevoie de un tuning!! sau un minim de polishat..desii ma indoiesc ca ar mai avea vre un efect?!; bateria e cam vechiuta - 4 sau 5 ani? insa tine;
                              - acte la zi; itp 2013; se ofera fiscal; sa vad cu rca ul ca mai are pana pe 6 luna viitoare; are rovigneta valab pana in iulie anu` viitor;carte;set vesta, trusa si stingator la zi; are prevazuta pe bara din spate si fire pt stopuri de ceata si de dat inapoi - le are si pe acestea insa sunt prinse sub bara spate;
                              - capacitate cm3 : 1289 ;carburatie; 4 trepte de viteza +marcharriere;
                              - 1800ron negociabil sau echiv valuta. fara schimburi.
                              multumesc pt intelegere. se ofera si manual de service si referintele la si catre persoanele - mecanicul care o lucrat la ea, plus tot suportul si informatiile referitoare la isotoricul celor efectuate la ea, plus alte informatii utile.
                              astept oferte.

                              p.s.: nu mai am posib sa tin 2 masini..si ..cu banii obtinuti..vreau sa ii ridica lui mama constructia funerara la anu`. asa ca.. in caz ca stiti pe cineva care ar avea nevoie..chiar si pt carat..de o masinuta..let me know. apreciez. ultimul pret..in caz ca vine cineva hotarat..e de 1500ron desii fiecare leut e bine venit. numai de bine.
                              Last edited by neoreal; 29 November 2011, 13:54. Reason: Automerged Doublepost
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • crik

                                cumpar un crik de logan [sau alt reno]
                                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google