Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Car Kit - Mr. Handsfree Blue Vision II

    Pret:300Ron negociabil Car Kit-ul este sigilat
    Blue Vision II Specificaţii
    Pentru utilizarea în maşină, acasă şi birou
    Potrivit pentru toate telefoanele Bluetooth ® O calitate excelentă a sunetului datorită:
    comunicare full duplex (vorbeşti şi să asculţi, în acelaşi timp) DSP (Digital Signal Processing), tehnologie de anulare a ecoului şi reducerea zgomotului de fundal Sistem unic de dublu microfon difuzor puternic de 2 W Caracteristici control de la distanţă: Memorie pentru 10 numere directe Redial Apelarea numerelor, telefonic şi de respingere a apelurilor
    Apelare din opţiuni: De pe telefonul mobil De la controlul de la distanţă Apelarea vocală *
    Attached Files

    Comment


    • farurile sau dat cu tot cu xenon..au mai ramas celelalte piese si se mai adauga un releu preincalzire buji..
      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
      sigpic

      Comment


      • chiar nu are nimeni o emblema d-aia pt grila din fata ??

        Comment


        • Kit distributie fara pompa apa Dacia Logan 1.4/1.6 8v

          Original 218 lei,
          Contitech 216 lei,
          Gates 216 lei .

          Comment


          • vand placa video ati radeon hd3400 - pret : 80ron , si procesor athlon 64 2 x2 215 dual core socket am3 - pret : 130ron
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • de vanzare jantele si anvelopele din poza de la avatar.detalii la pagina 43.oferta de prima
              Last edited by man_freaks; 13 March 2012, 11:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • vrea cineva modul cu 16 SMD ptr plafoniera ? am atasat si o poza cu lumina ce o produce,in poza nu prea se vede bine dar eu sunt f multumit de lumina ce o face,zici ca e zi in masina,si lumina e alba
                13032012155.jpg

                13032012156.jpg

                rog un moderator sa imbine posturile,imi cer scuze ptr dublu post,ceva Jenti pe 15 cu prezoane 4x100?poate sa fie zgariate rau dar sa nu fie strambe!
                Difuzor bara spate logan ph1 are cineva ?
                Last edited by MihaitzaMCV; 13 March 2012, 19:33.
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • Am eu emblema ,dar e de solenza,dk se potriveste ti`o dau
                  TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                  Comment


                  • Vand Faruri Dayline Ptr Logan PH1 sau schimb cu instalatie Xenon H4.Pret 250 de lei negociabil in caz de vanzare!
                    Tel 0733 178 719 sau gasca_andrei@yahoo.com
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • are cineva jenti simple pt logan , ca tre sa montez anvelopele de iarna si ar trebui sa protejez astfel de montare-demontare de 2 ori pe ani anvelopele ?

                      Comment


                      • da , e o idee buna , intr-adevar trebuiesc protejate anvelopele de montare-demontare , d-aia e recomandat sa ai 2 seturi de jante
                        Last edited by MihaitzaMCV; 15 March 2012, 12:35.
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment


                        • jante pe 15 ,la un pret rezonabil?
                          TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                          Comment


                          • vand kit xenon H1,pret 100 de lei.ptr detalii sunati.ma la nr d tel 0733178719

                            Originally posted by Andr33y4Kry View Post
                            Vand Faruri Dayline Ptr Logan PH1 sau schimb cu instalatie Xenon H4.Pret 250 de lei negociabil in caz de vanzare!
                            Tel 0733 178 719 sau gasca_andrei@yahoo.com
                            Sau schimb cu stopuri Tuning/Clare(nu stiu exact care e termenul corect)


                            Rog un moderator sa imbine posturile,multumesc anticipat!
                            Last edited by YzyBoy; 15 March 2012, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • placa video s`a dat , mai raman placa de baza si telefon nokia 6500clasic
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • Originally posted by Andr33y4Kry View Post
                                da , e o idee buna , intr-adevar trebuiesc protejate anvelopele de montare-demontare , d-aia e recomandat sa ai 2 seturi de jante
                                Am gasit la demontari langa Gara de Nord, 100 lei bucata, da tre sa mai astept 1 luna, doua.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google