Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    La 20 ron ...NU MAI STA PE GANDURI ;)

    Comment


    • #92
      Daca e de-aia subtire o vreau eu
      1 point 6 litre 8 vsigpic

      Comment


      • #93
        nu vrei tu nimica dreamster....adjudecata myo fratello ast niste date de contact de la tine...ai aici id meu: god_father229@yahoo.com

        Comment


        • #94
          )) Hai ca asta e tare ! Va certati pe maciulie ?

          Comment


          • #95
            nu ne certam pe maciuliedreamster fratele meunu?oricum maciulia este deja la locul ei (adik la mine in masina)

            Comment


            • #96
              sal stie cineva daca se potriveste pe spate difuzoare de 16cm fara modificari prea mari
              sigpicKiss FM cu personalitate.

              Comment


              • #97
                am uitat sa pun niste poze
                Attached Files

                Comment


                • #98
                  Deja ai luat-o? ce urat ... si eu tot incercam aici...daca mai are cineva d-asta sau de-aia de prestige sa imi zica...
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • #99
                    pai am luatoprimu venit primu servit...merge mai bine una de prestige la tineca ai Ambition,si apropo...sa sti ca nu se potriveste,este mai larga...trebuie sa pui ceva sa o intepenesti,eo am folosit o fasie de cauciuc,am rulato si am puso intre maciulie si fieru de la schimbator...

                    Comment


                    • Am de vanzare un set de dvd pentru tetiera.unul poate fi montat pe bord si unul pe tetiera sau ambele pe tetiera sau cum vreti .produsul este nou garantie, nu este folosit.din pacate nu pot pune poze ...nu stiu care e problema cu situl. cei interesati vb pe mess: ionutjic
                      pret 600 ron foarte convenabil tinand cont ca ai 2 ecrane. (parerea mea)

                      PS.Produsul nu este al meu deci nu stiu daca mai lasa si cat mai lasa la pret vb pe mess totusi daca sunt interesati.
                      Last edited by Distrat; 29 April 2009, 11:08.

                      Comment


                      • sal, fratello mai schimbi ledurile la bord? daca da, da-mi si mie id de mess sa te contactez.
                        sigpicKiss FM cu personalitate.

                        Comment


                        • o sa incerc sa raspund eu in locul lui fratello ,pentru ca l'am cunoscut ieri si mi'a prezentat oarecum chestiile pe care poate sa ne ajute sa le facem(pt ca nu el se ocupa ci altcineva de la pitesti),da se mai ocupa de schimbarea ledurilor;)mai bine ai incerca sa il suni daca vrei sa iei legatura cu el.

                          Comment


                          • Scuze pentru raspunsul tardiv !
                            Oferta anterioara (vezi postul #52) este valabila ! Permanent !!!!!!
                            Programari numai pentru sambata ; numai atunci poate veni inginerul de la Pitesti...Astept telefonul vostru la nr. 0752.410.208 (Orange !).
                            Pentru sambata, 2 mai, programari dupa ora 11.30. Numai bine !
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • stie cineva cat ma costa remaparea la un 1.4 si unde as putea sa o fac?
                              sigpicKiss FM cu personalitate.

                              Comment


                              • 250 de lei la 1.4 dai cateva pagini innapoi si ai mai multe detalii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google