Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ca vorbim de primele 2 produse

    Comment


    • Oricand...

      Comment


      • inca de vanzare stopuri stock cu semnal alb..pret 150 lei
        Attached Files
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • Originally posted by vladcosmin View Post
          Vand 4 anvelope de vara Michelin Energy Saver R15 185/65.Anvelopele arata impecabil,aproape 15.000km,nu au petice,nu rasufla,etc.DOT 4209,pret 500ron.
          Inca valabil,stau in casa.
          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

          Comment


          • [QUOTE=vladcosmin;1373900]Salut,la plafoniera nu am de unde sa stiu daca se potriveste,nu mai am Logan din pacate sa fac masuratori.Te rog demonteaza sticla de la plafoniera si masoara cat loc ai in interiorul ei,plafoniera vine cu banda dublu adeziva 3M si o lipesti de plafon,are 3 mufe,iar cea Festoon(cea cu arc) e reglabila si o poti folosi cam la toate masinile.Cam asa arata mufele,dimensiunile plafonierei le ai mai jos,vezi daca te incadrezi pana in dimensiunile alea(Lxlxh):
            sal, am masurat dar e prea mare,interiorul este mult mai mic,ar merge daca ar avea doar 3 randuri de smd pe latime.

            Comment


            • Salut,atunci imi poti spune si mie dimensiunile,de curiozitate.Ms.
              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

              Comment


              • la plafoniera cu 2 becuri cum am eu interiorul este 2,4 cm latime,in lungime nu am masurat dar cred ca are 4,5-5 cm iar asta cu 20 are 3 cm si nu am cum so fac sa intre ai idee ce putere are astacu 20?ms

                Comment


                • ~200 de lumeni,vine echivalentul unui bec de ~22W sa zicem.Daca vrei,te pot ajuta cu plafoniera cu 18 leduri(leduri de putere mare la fel ca cea de mai sus) insa mai devreme de craciun nu cred ca o pot aduce,pretul maxim 25 ron dimesiunea: 35 * 20 *4mm ,ledurile sunt asezate 6x3(18 in total) .Sau putem incerca cu T10 cu 20 de leduri micute.Eu am pe Kia in poze plafoniera cu 20 de leduri+2xT10 cu 20 de leduri puse in lampa de citire,in poze nu prea se vede insa in masina e zi curata,daca deschid usa lumina se prelinge pe drum vreo 3 metri
                  Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                  Comment


                  • Originally posted by Andr33y View Post
                    Vand fete de usi BMW seria 3 Coupe-50 de lei,boxe ovale Harman Kardon aproape noi-50 de lei,inele cromate ceasuri BMW-30 lei,toba finala Logan-60 lei,faruri logan100 lei/set,stopuri logan cu semnalizare galbena originale in stare perfecta-80 de lei,Nokia 5800 Xpress Music cu display spart dar telu merge perfect-80 lei,preturi mici rau de tot !!!!
                    boxele si inelele cromate s-au dat,anuntul ramane valabil cu restul pieselor multumesc anticipat
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • cumpar mp3 auto....

                      Comment


                      • Te intereseaza un Alpine iDA-X200?
                        Magazin de Electrocasnice Premium cu peste 20000 de produse din categoriile Frigidere, Aragazuri, Cuptoare, Plite, Hote, Masini de Spalat, Aspiratoare

                        Comment


                        • Originally posted by dorupopa2006 View Post
                          cumpar mp3 auto....
                          un Sony Xplod CDX-A250?
                          /Radio CD codec multiplu (redare MP3 / ATRAC3 ) /amplificator S-MOSFET, putere de ieÂşire 4x50 W /EtichetĂŁ ID3 (melodie-, interpret-, nume album) / Text CD /Redare CD-R/RW /Tuner RDS-EON /EQ 3 Stage
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • lasati va rog un pret fiecare pe pm ...desi cred k alpine ul ma depaseste mult la bani

                            Comment


                            • Vand CD PLAYER BLAUPUNKT ESSEN CD31 . Pret 100 RON



                              Produsul este in stare foarte buna !

                              Functioneaza pe orice masina !

                              Nu am avut nicio problema cu el de cand il am (aprox. 1 an) !

                              Calitatea sunetului este foarte buna!

                              Ofer Cadou si un Modulator FM !

                              Comment


                              • Pret nou : 80 RON !

                                Se mai vinde si un Blu-Ray Player Philips BDP3000/12 (gasiti detalii pe eMag) Pretul este 300 RON (negociez asa ca astept ofertele voastre) !
                                Last edited by alexparvu_ro; 6 December 2012, 16:54. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google