Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ptr ce Andrei ai nevoie de instalatie stricata ?
    Sau ce ai nevoie de fapt de la ea ?

    Comment


    • Nu se da Quote la ultimul post

      o sa cumpar de la cineva din bucuresti o instalatie de xenon,are un defect la un balast am inteles sau ceva de genu,si eventual sa vad ce e defect si sa inlocuiesc ,daia intreb daca aveti,momentan nu stiu ce e defect la ea,asta o sa vad doar dupa ce o cumpar
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • Am eu vreo 2 instalatii de h1 .. si mai multe chestii de la instalatiile vechi

        Comment


        • servus. care aveti de dat faruri stock fara pleoape..sa arate bine si sa aiba toate cele..prinderile..etc..geamul ok..sa ma anunte.
          de asemenea care aveti o bara de mcv ..nu conteaza culoarea. chiar si neagra chioara..nevopsita. sa n aiba taieturi ..zgarieturi..indoita etc. am constat azi ca baietii in service ultima oara au reusit de mi au terminat si farurile ..si bara si etc.. nu mai zic nimic..sincer. noroc cu farurile lui mihaita..le am pus provizoriu. raman dator de cea mai mare bere!!!
          astept oferte. numai de bine. de nu ..cred ca voi fi nevoit sa mai bag ceva finante si n kkt uri de genu`..scuze pt ..terminologie....f....k this life..
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • de bara de mcv sar putea sa te rezolv eu..avea un prieten cu 3 mil cu tot cu proiectoare,grile etc..dar fara alea cromate..era vopsita integrala gri..
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • vorbim ;).. multumesc frumos.
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • vand casetofon de origine+boxe
                Last edited by dorupopa2006; 25 April 2012, 17:25.

                Comment


                • Salutare! Caut si eu 4 jante de tabla pentru cauciucurile de vara. Are careva? Sau spuneti-mi unde as putea gasi.

                  Comment


                  • Vand Dacia Papuc an 2005 km 108.000 km culoare albastra,carosata alba(din fibra)..motor 1.9D masina merge si arata excelent..acte la zi tot..pret 1.700 euro negociabil sau schimb cu rulota..
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • cumpara careva un galaxy5 ?? il gasiti la anunturi
                      "PH-66-SIX"
                      Dacia Golan 1.4

                      Comment


                      • Originally posted by faraonw View Post
                        Vand Dacia Papuc an 2005 km 108.000 km culoare albastra,carosata alba(din fibra)..motor 1.9D masina merge si arata excelent..acte la zi tot..pret 1.700 euro negociabil sau schimb cu rulota..
                        nu vrea nimeni un papuc ca nou in stare de functionare perfecta si estetica la fel?sau sa imi dea o rulota la schimb pe el?

                        nu doneaza nimeni un soclu de semnalizare de aripa de logan?
                        Last edited by faraonw; 5 May 2012, 15:35. Reason: Automerged Doublepost
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by faraonw View Post
                          Vand Dacia Papuc an 2005 km 108.000 km culoare albastra,carosata alba(din fibra)..motor 1.9D masina merge si arata excelent..acte la zi tot..pret 1.700 euro negociabil sau schimb cu rulota..
                          si pozele promise..
                          Attached Files
                          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                          sigpic

                          Comment


                          • De Vanzare Urmatoarele:
                            1.Set capace roti Logan din fabrica,nelovite-60 lei/4 bucati
                            2.Macarale manuale geamuri fata Dacia Logan-60 de lei
                            3.Macarale Geamuri Electrice Peugeot 306+Instalatie electrica+butoane-100 de lei
                            4.4 fete de usi Opel Vectra Impecabile-50 de lei
                            5.3 Kormoran(3mm carne) fara galme sau gauri-15 lei/bucata
                            6.Geam Usa Dreapta Peugeot 306 -40 lei
                            7.Oglinda Usa dreapta fata Peugeot 306(completa)-50 lei
                            8.Fata de usa usa fata dreapta Peugeot 306-20 de lei
                            Preturile sunt usor negociabile,produsele sunt in stare fff buna,merita vazute si cumparate,poze nu am momentan dar in cel mai scurt timp o sa revin cu poze
                            Rog moderatorii sa nu stearga postul !Multumesc anticipat !
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • Vand Radio CD Auto Sony Xplod - CDX-A250 stare impecabila,functionabilitate 10/10,aspect 9/10,accept si oferte din partea voastra doar cu alte cass-uri cu sau fara diferenta din partea voastra,pozele sunt urmatoarele :
                              sony.jpg

                              sony 2.jpg
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment


                              • iti dau casetofonul meu la skimb...ce diferenta mai vrei?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google