Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da buna ideea..mie imi place prima legitimatie ...daca ai putea sa-mi faci si mie si sa o aduci la urmatoarea intalnire...si daca mai doreste si altcineva,normal.
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • Discutam duminican la intalnire despre ele .. o sa suport si eu o parte din legitimatii ..

      Comment


      • Mihaita am incercat sa intru pe linkul de mai sus si nu imi da voie oare de ce asta imi spune


        adytza_dragon, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

        1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
        2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
        Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

        Comment


        • Nu inteleg la ce te referi .. sa pui poze sau ce?

          Comment


          • va rog frumos langa fotografie si numarul masinii si ID-ul. multumesc !
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • da mihaita am incercat sa pun poza si nu a mers mi-a dat ce e mai sus
              Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

              Comment


              • Ai o funstie jos de "Go advanced" dai pe ea .. apoi se deschide o pagina noua unde ai "Destiunea atasamentelor " .. acolo uploadezi o poza .. apesi incarca si pe urma trimiti postul .. dar sa scrii si ceva in el ..

                Comment


                • postati va rog numele, nr.auto, ID-ul si o fotografie pentru a putea realiza legitimatiile. va multumesc !
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • Radu Gabriel

                    numele :Radu Gabriel
                    nr.auto : PH - 08 - NSJ
                    ID-ul : gabytzzuu@ymail.com

                    poza :
                    Attached Files
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • Nume: Filip Iulian
                      ID:iulian_irc
                      NR. PH-08-TPN
                      Attached Files
                      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                      Comment


                      • Pt ca userul adytza-dragon nu a putut sa uploadeze o poza o sa pun eu pt el .. deci :
                        ID : Adytza Dragon
                        Nume : Barbuceanu Adrian


                        Si in plus o sa mai atasez un model de legitimatia facuta de Neoreal ..
                        Legitimatai e fata-spate .. de asta sunt 2 poze atasate ..
                        Attached Files

                        Comment


                        • pentru acest model de legitimatie ar fi o mica problema. nu vom strange toate datele ce sunt trecute acolo de la membrii clubului nici pana la sfarsitul anului.
                          parerea mea este sa fie cat mai simpla.
                          oricum eu o sa procesez datele primite pana vineri si o sa aduc duminica ce va iesi pentru semnat urmand ca duminica viitoare sa le aduc sigilate
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • ziua buna. razvan..imi pare ca gandesti asa.. la o adica ..si imi mentin afirmatia!! din cele ce s au desfasurat pana acum..si cu tot spiritul patriotic" de care dai dovada..timpul si implicit resursele alocate ar fi oarecum la fel..daca stai putin sa te gandesti..cat despre timpul implicit pt strangerea datelor..eu cred ca nu ar dura chiar atat de mult!!..pp ca in 5 min cu extram maxim ultra picto!! indulgenta!! fiecare isi poate scrie cele necesare..si in plus e un proces liber..cine vrea vrea..cine nu ..sa caute promotii free in alta parte.. e foarte frumos ca te oferi si ca na`..e totusi un efort considerabil si pt tine.. insa..opinia mea..e ca daca vrei ceva deosebit si ..totusi mai aparte..un mic efort trebuie depus.
                            ma asteptam sa existe stiu eu .. ceva gen..ma ca nu e ok..sau alte asemenea..dar nu ca ..nu se pot strange cateva date amarate..la fel ca peste tot in tara asta..trebuie sa stai la n cozi si sa suporti n ..chestii numai ca sa .. de s ar putea sa ti vina toate la nas..nu merge chiar asa..serios acum. eu am sa mi fac modelul acela, pe banii mei, caci vreau ceva mai profi` si mai durabil..si na`..cine vrea .. sa si faca..mergand pe propunerea ta..ok.. insa..vorba vine.. in stilul asta..mai bine.. ne am lasa toti pagubasi si ..am sta frumos la samanta aia free..si hasta la vista baby..!! nu?..fara suparare!!..
                            eu sper..si totusi fac apel si la mihaita..ca se poate face un centralizator.. si nu cred ca nu se gasesc solutii..sa se stranga toate datele..!!! parerea mea...chiar daca asta implica sa ..suna un prieten"!! pt cine il are)!!!
                            oricum..cum s o vota..si cred ca am cumva impresia..ca stiu deja raspunsul..
                            numai bine..

                            oricum ar trebui totusi inainte sa te apuci ..sa stii sigur o treaba...si sa nu te trezesti ca .. te agiti de pomana..trebuie cumva dezbatut..sa stii cu siguranta..ce si cum..parerea mea). ca sa fac o mica paranteza...
                            Last edited by neoreal; 3 May 2011, 12:09. Reason: Automerged Doublepost
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • sunt de acord cu centralizatorul. creati-l, obtineti toate informatiile si cand va fi gata eu ma voi ocupa de noul model de legitimatie. deocamdata trebuie sa ma descurc cu ce am.
                              si de duminica pana acum am obtinut doar informatii de la trei persoane... (minimul de informatii). daca tu reusesti mai mult eu dau o bere
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • O sa trimit PM tuturor membrii prahoveni si o sa-i rog sa posteze datele si pozele pe forum ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google