Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumescccc...!! Mai rau ca aia micii..))))... pai no`..sa vedem ce o iesii..de nu ...aia e..back la origini si..remake!! ce sa i faci !?..Multam` din nou oricum..! ;)_
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • Varicule dak nici asta nu a iesit calumea....eu nu mai zik nimic! Da sa vedem ce zic si ceilalti...si sorry k nu am mai avut timp sa o mai hasurez...da ti-am lasat-o tie pe mana! Si a iesit si mai bn! Asa cum am mai spus sa vedem ce zic ceilalti membrii

      Chiar vreau sa vad cum iese cu culoare si toate cele.
      Last edited by stefano4u; 29 November 2011, 18:30. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • faina neo aceasta este sigla logan club ploiesti
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • pai aia vreau si eu sa vaz`...oricum..timp e. si da..e de asteptat pana iese versiunea..modif.
          p.s.: waz` ule..eu zic ca mai bine..supui si tu la vot..si / sau lasi ceva timp sa se decida lumea ok?..parerea mea.;)
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • frumoasa sigla si felicitari celor care au facuto !!!!
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • Multam` fain Mr. viber!
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • O prima incercare asa de proba sa vedem ce si cum
                Attached Files

                Comment


                • e ok..insa..ca si propunere: lasa se vada si proiectoarele..unitatea de extractie lasa o neagra..cu ..ceva umbre..sigla pune o cu culorile ei originale..poti sa o iei de pe wiki..iara muntele..totusi..de e cazu` o sa postez cand ajung acasa pozele originale sa putei lucra cu ele..futu i masa..de treaba!! e ok..insa se poate si mai bine..eu stiu ca tineti cu petrolu`..insa daca imi aduc eu aminte bine..ei nu cotizeaza cu nimic..sa le facem noi reclama gratuita..so..cu parere de rau..eu zic ca mai bine..o lasi asa cum e!

                  precum am mentionat si data trecuta..e vorba aici de concept..si nu de a ..da culoare la ce am facut eu cu emil.. puteti adauga si o masina reala..si restul se poate face un colaj sau o suprapunere..ce draq!! ca o fii si mare teorie..!! .. am lasat si am precizat de asemenea ca..!!! fiecare sa ..isi poata adauga culoarea..cel putin cei care doresc..ca era o idee ok..sa isi faca ca un stegulet de pus in masina..sau pe masina?! ca tot venii vorba de stegulete?! e o idee ok..zic eu.. insa no`..asa cum s a procedat si pana acu`..sa lasam si pe restul..sa propuna. eu am zis ce aveam de gand.
                  Last edited by neoreal; 2 December 2011, 13:33. Reason: Automerged Doublepost
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • Eu nu tin cu petrolu am zis sa vopsesc sonda cum sunt pe la mine prin zona
                    Dar nu-i problema se reface.
                    Cel mai bine ar fi sa iau toate pozele (masina,muntele,sonda,emblema orasului) si sa le integrez intr-una...

                    Comment


                    • Asta e discriminare .. de ce nu ati pus si un MCV in sigla ?

                      Comment


                      • Inca o tentativa...
                        Attached Files

                        Comment


                        • mie mi se pare mai ok a doua incercare. nu mai este asa de "stridenta"
                          multumim dom` mishu !
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • si eu as opta tot pt a doua.

                            Comment


                            • O varianta cu elemente mai "reale"
                              Attached Files

                              Comment


                              • si mai faina aceasta ! multumim
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google