Galerie Foto Logan Club Ploiesti !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E marfa MYR-ule .. sa o stapanesti sanatos

    Comment


    • LUX nice car

      Comment


      • multumesc mha baieti de aprecieri.

        Comment


        • Frumoase masini aveti mai baieti. Cu citeva m-am intilnit si eu prin oras...in treacat.
          passion 1.5 DCi

          Comment


          • Foarte bine .. dar ar trebui sa ne vezi si live .. te asteptam pe la vreo intalnire ..Respect !

            Comment


            • sli_waz .. la urmatoarea intalnire vreau sa facem la fiecare masina in parte .. si vreau sa le bagam pe forum la inceput .. dar o sa trebuiasca sa le prelucram un pic .. sa adaugam si niste mesaje .. care se ofera sa lucreze un pic in folosul comunitatii ?

              Sau daca are cineva vreo camera profesionala ar fi si mai bine .. ca sa iasa tot cum trebuie ..
              Last edited by MihaitzaMCV; 7 March 2010, 12:36. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • da sa vad daca pot face rost de o camera profesionala
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Bine asa ZICU ;) aici ai poza de la ******* ;) BAFTA ITI UREZ SI TE ASTEPTAM CU PREMIU 1''
                  Attached Files

                  Comment


                  • tin sa va anunt oficial ca in seara asta am fost de am dus masina( eu, zycu ,zuv-u si GMC-ul)..tin sa multumesc lui andrei ZUV)) ca ne-a dus in cea mai mare viteza si tot la fel ne-a intors)) am albit in 2 ore cat altii in 5 ani)
                    Sper din suflet sa fie treaba buna..oricum loganul lui zicu este o reusita...si dupa parerea mea cel mai frumos din Ploiesti. El participa acolo cu masina ca membru YEA racing club, care in ziua de 13-14 va suferi o modificare de nume in UNKNOWN.

                    Comment


                    • Poze de la sala si de la romexpo din seara asta.
                      Attached Files

                      Comment


                      • mai gicane de cate ori sa iti spun ) zicu se scrie zycu :p ( va multumessc pt sprijin :*)
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • marfa masina ... cred ca ar mai vrea si niste arcuri ... parerea mea

                          Comment


                          • ar vrea cry plange dupa dar shi eu plang dupa bani
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • pai esti fiu de patronache mah nu te vaita)) ca nu ai parinti bugetari ca mine))

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google