Intalniri Spontane LOGAN CLUB PLOIESTI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Spontane LOGAN CLUB PLOIESTI

    Aici posta daca vreti sa faceti intalniri spontane.
    sigpicKiss FM cu personalitate.

  • #2
    Vrea cineva sa vina in seara asta la sala sporturilor? Daca vine cineva da-ti si voi un tel la nr 0722669528
    sigpicKiss FM cu personalitate.

    Comment


    • #3
      astazi 24.08.2009 intalnire Urg la microbuze acolo ora 19:00 cine vrea sa vina este rugat sa anunte inainte 0734154267 ....SEDINTA FOTO !

      Comment


      • #4
        Care mai vrea sa faca o intalnire cat se poate de spontana??

        Comment


        • #5
          Intalnire Logan Club Ploiesti 12.09.2009 la ora 18.00 la Sala sporturilor Olimpia din Ploiesti !!


          Toata lumea e binevenita si sper din tot sufletul sa fim cat mai multi !! Si poate si membrii mai vechi ai clubului o sa ne onoreze cu prezenta !!

          Cine nu vine in ziua aia ii doresc sa faca pana si sa i se caleze motorul !! .. Asta desigur daca nu are motive intemeiate !!

          Intalnire Logan Club Ploiesti 12.09.2009 la ora 18.00 la Sala sporturilor Olimpia din Ploiesti !!

          Comment


          • #6
            Eu unul nu pot veni sambata pe data de 12.09.09 pt ca ma duk la o nunta, daca era duminica veneam cu cea mai mare placere. In caz ca se vb ceva legat de inreg clubului va sa postati si pe forum ce sa hotarat. Disctractie placuta

            Comment


            • #7
              Mai baieti vad ca avem intalnire pe 12.09.2009 dar in seara asta nu vine nimeni pe la sala?
              sigpicKiss FM cu personalitate.

              Comment


              • #8
                Sa stiti ca si thread`ul asta e bun .. cine are chef de intalniri spontane sa posteze aici ..
                Invitatii la un suc .. la botez .. nunta
                Last edited by MihaitzaMCV; 7 March 2010, 12:47.

                Comment


                • #9
                  Azi vine cineva pe la sala ??

                  Comment


                  • #10
                    vin euacum m'am trezit,mananc ceva...si mai dupa amiaza ne vedem la sala:*:*:*:*

                    Comment


                    • #11
                      Laser .. altcineva ?

                      Comment


                      • #12
                        Vroiam sa va intreb daca e cineva doritor sa mearga maine la Bucuresti la Romexpo .. daca ne strangem mai multi ar fi frumos sa mergem .. baietii din Logan Club Bucuresti vor fi prezenti acolo pe la ora 15.00 !
                        Astept voluntari !

                        Comment


                        • #13
                          eu plec pe la 11:00 ...

                          Comment


                          • #14
                            si eu merg in bucuresti daca n vedm la poli mihaita
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • #15
                              Am fost aseara cu baietii ...se schimba cam multe pe acolo fata de cum era inainte . cam ingramadit acum. Salutare tuturor

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google