Unde repar ac si schimb airbagurile logan in ploiesti?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde repar ac si schimb airbagurile logan in ploiesti?

    Sal cat cost un parbriz de logan??
    are cineva idee??
    Last edited by darksid3; 8 December 2008, 20:06.

  • #2
    Parbriz Logan

    Sal cat cost un parbriz de logan??
    are cineva iedee??

    Comment


    • #3
      Ai vrut sa zici Accesorii..
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • #4
        Frate..Ai mai deschis un topic)Vrei sa-ti iei si parbriz si luneta?
        Cumpar volan de Duster

        Comment


        • #5
          Aici trebuia sa postezi
          Si de ce ai deschis 2 threaduri?
          Ai search la dispozitie sa gasesti ce vrei.
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            Nu stiu cat costa dar e bine sa incerci pe la mai multe magazine din cate am auzit de la un coleg ar fi un centru specializat in geamuri TOT PE CANTACUZINO langa Sevice-ul Bogman la 2 case diferenta spre Mos Craciun

            Comment


            • #7
              Sa Mai Pui In Calcul Ca Mai Costa Cam 100 Lei Si Lipitu.mie Mi -a Facut Rost Cineva In Urma Cu 3 Luni De Parbriz Cu 310 Lei.

              Comment


              • #8
                Mi-am pus eu in vara cu 4 juma-5 nu mai stiu exact,si are si parasoral incorporat

                La dacia e vreo 10 -12 milioane.

                Comment


                • #9
                  Mi-am pus eu acum 2 luni
                  parbriz cu parasolar la CAR GLASS pe CASCO factura cu tot cu montaj 1375 ron..Am ramas masca cand am vazut,firma mi-a fost recomandata de Asigurator ,in 3 ore am plecat cu masina fara nici un schotch pe ea
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #10
                    Parca pentru piese de schimb aveam un topic dedicat,,,
                    Ce ar fi sa facem pentru fiecare Logan Club local cate un topic pentru diverse piese?
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #11
                      Topicuri sterse

                      Ce ii rog eu pe domnii moderatori e sa nu se mai bage in seama si sa anuleze thereadurile noastre .. cum a facut si GMC un thread si unu i l-a anulat pe motiv ca mai e unul la fel .

                      Ia sa nu te mai doara pe dumneata nicaieri si invata sa vorbesti frumos. Nu ai minim de bun simt sa-i respecti pe ceilalti colegi de forum si nu mai comenta deciziile administrative mai ales ca o faci intr-un mod cretin. Ai vacanta 2 saptamani cu mari sanse de a ramane in vacanta pe viata.
                      Paste Fericit!!!
                      Last edited by darksid3; 22 March 2009, 11:07.

                      Comment


                      • #12
                        In primul rand va spun ca urasc manelele. Nu s-a auzit niciodata la mina in masina asa ceva.

                        Eu ascult mai multe genuri de muzica, depinde cum sunt dispus in accea zi.
                        In masina am muzica de la Faramita Lambru (imi place muzica laurateasaca adevarata), irina Logihin si altele, pina la Queen (imi place la nebunie), Scorpions, chris rea. Imi mai place muzica disco anii 80...90. Ascult Magic FM si National FM. Pina mai de curand eram cu romantic FM.


                        In rest va doresc calatorii placute

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          Ce ii rog eu pe domnii moderatori e sa nu se mai bage in seama si sa anuleze thereadurile noastre .. cum a facut si GMC un thread si unu i l-a anulat pe motiv ca mai e unul la fel .
                          Noi facem threaduri pt noi .. pt care suntem in ploiesti si in prahova .. ca la o adik ma doare undeva de ce muzica asculta aia in baia mare .. in iasi .. sau galati !!
                          Daca cineva imi blocheaza threadul inseamna ca e nesimtire .. si e o vorba ..
                          Mie imi place omul om .. si bulangiu fript !!
                          sper sa nu se simta nimeni !
                          Eu unul nu inteleg prin ce e diferita muzica ascultata de ploiesteni fata de ceilalti colegi. Chiar e nevoie de un asemenea topic? De ce nu facem si variante pt fiecare judet, din categoria: cum functioneaza ABS la colegii din X, care sunt cele mai funny bancuri din Y, care sunt jantele de top in orasul Z, etc
                          Stii, @MihaitzaMCV, prima data am observat felul in care ai pus problema: "moderator care s-a bagat in seama" (rostul unui moderator este tocmai de a impune o anumita ordine); "daca cineva imi blocheaza treadhul este ..." Acel moderator a fost foarte civilizat, si gestul sau de inchidere a topicului chiar a fost unul motivat.
                          Chiar nu isi aveau rostul aceste cuvinte ale tale, destul de "intepate"
                          Sunt altele caile de obtinere a unor rezultate...
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca o sa aiba mare succes acest thread la cati prahoveni sunt ....

                            N-ai cu cine....
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                              Ce ii rog eu pe domnii moderatori e sa nu se mai bage in seama si sa anuleze thereadurile noastre .. cum a facut si GMC un thread si unu i l-a anulat pe motiv ca mai e unul la fel .
                              Noi facem threaduri pt noi .. pt care suntem in ploiesti si in prahova .. ca la o adik ma doare undeva de ce muzica asculta aia in baia mare .. in iasi .. sau galati !!
                              Daca cineva imi blocheaza threadul inseamna ca e nesimtire .. si e o vorba ..
                              Mie imi place omul om .. si bulangiu fript !!
                              sper sa nu se simta nimeni !
                              Vad ca ai cam intrecut masura iar cuvintele alese de tine....oricum e alegerea ta in acest sens.
                              Succes in continuare.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google