Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • reusita intalnirea nu ma asteptam sa fim asa multi. la cat mai multe intalniri
    multumim liviule pentru poze...
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • mai bine am strange ceva fonduri sa luam o noua jucarie pentru maestrul fotograf...ori o pereche de accumulatori reincarcabili sa utilizeze mai des blitzul..)..!!!
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • buna asta NEO)!!
        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

        Comment


        • Reusita intalnirea , foarte multi membrii prezenti .
          Multumesc pentru primire .

          La cat mai multe intalniri !


          Comment


          • sa fm mai multi duminica asta care vine DD
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • Din pacate saptamana asta nu o sa particip la intalnire .. azi m-am rasturnat cu masina pe DN1 si maine o sa o bag in service

              Comment


              • imi pare rau sa aud asta mihaitza ...tu sa fii ok si cei din masina, daca nu erai singur. masina se repara, o faci tu.
                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                Comment


                • Da .. cel mai important e ca nici eu , nici nevasta-mea , nici nasi-mea (care e gravida) nu avem nici macar o zgarietura .. masina e un pic sifonata , dar nimic ce nu se poate rezolva .. oricum am casco .. azi am trait o minune .. la o ora dupa accident eram in centrul bucurestiului mancam si beam o cafea .. si radeam de ce s-a intamplat ..

                  Comment


                  • naspa mihaita cum ai reusit
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • ma bucur si eu ca esti bine!apropo de necazuri.... maine la 12.00 este inmormantarea unui coleg de serviciu care sambata a avut accident cu motocicleta la peco petrom hipodrom(avea 32 de ani).

                      Comment


                      • bine ca ati scapat..asta e important..

                        Comment


                        • Fieru se face....omu mai greu si daca se face poate ramane cu sechele..deci bine ca esti sanatos.....si poate o sa iasa mai frumoasa ca inainte

                          Comment


                          • Originally posted by ALEX_BZN View Post
                            Fieru se face....omu mai greu si daca se face poate ramane cu sechele..deci bine ca esti sanatos.....si poate o sa iasa mai frumoasa ca inainte



                            asa e fieru e fier se face , dar omul mai greu , e bine ca ai scapat mihaitza si toti care erau in masina asta e cel mai important ....
                            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                            Comment


                            • Sti vb aia ``totul e bine cand se termina cu bine``!! necazuri sunt la tot pasul` dar nu trebuie sa ne lasam invinsi de ele
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 22.01.2011 ora 16 la Sala Sporturilor.
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google