Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mda .. il dam duminica .. oricum nu a fost nici bzn ..

    Comment


    • in ce consta ravnitul premiu ?

      Comment


      • Sa o alergi sanatos Mihaitza! Sper ca nu o mai sifonezi de data asta! Abia astept sa o vad live. Cat despre WAZ....."Trei cuvinte": L-AU RESOFTAT AIA GRESIT LA SPITAL!!!!!!!!!! Sper ca tii la gluma Liviule. Multa bafta baieti !!!

        Comment


        • mi-a bagat softu gresit softu de sport
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Cel mai sport....mai sport de atat nici k se mai putea....
            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

            Comment


            • Originally posted by liktpn View Post
              Cel mai sport....mai sport de atat nici k se mai putea....
              cand mai sunt intalniri ca vrea sa vina si baiatu.
              ------------------------------
              Last edited by MihaitzaMCV; 4 March 2011, 17:14.

              Comment


              • Sal ! De ce nu punetzi si voi intalnirea VINERI ar veni multzi pentru ca este o zi de inceput de relaxare , Duminica si Sambata sunt zile de stat acasa si batut un cui la casa !!!!! Nu or sa fie multe invoiri si chiar este placut sa te intalnesti cu prietenii inainte de a incepe sfarsitul de saptamana relaxant!!!
                sigpic

                Comment


                • Duminica fac tot posibilu sa vin, poate iau premiuXX: si asa e criza)

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club Ploiesti azi la ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti ! Prezenta obligatorie !
                    Aztazi eu nu pot sa ajung ca am probleme cu capu` .. iar premiul o sa il dea Bidepa .
                    Last edited by MihaitzaMCV; 6 March 2011, 14:04.

                    Comment


                    • sal! de ce nu shimbati ziua de intalnire ca sa pot veni si eu? si poate multi altii
                      sigpic

                      Comment


                      • Intalnirile se fac duminica pt ca asa s-a hotarat ca sa poata sa ajunga cat mai multi .. vinerea eu unul nu am cum sa ajung aproape niciodata si cred ca multi au serviciu sau scoala si nu pot ajunge .. iar sambata multi lucreaza si dupa serviciu nu mai ai nici un chef .. duminica s-a hotarat de vreun an si asa va ramane pt ca avem prezenta destul de mare .. sorry .

                        Comment


                        • WAZ ,iar ai uitat sa postezi pozeleeeeee?????
                          TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                          Comment


                          • Duminica asta o sa ne reintalnim iar toti, sa veniti cu ce a-ti filmat pe la bv.

                            Comment


                            • Iar nu a pus tutache poze cu mine

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google