Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar pina la urma tot nu am inteles. Ne mai intilnim si noi?
    Sau o sa ne salutam doar in trafic cum fac cei cu trabanturi
    ?!
    Last edited by mirita adrian; 19 November 2008, 23:43.
    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

    Comment


    • Pana la un moment dat m-am ocupat eu de intalniri, dar nu prea venea lumea, maxim 4 insi si am renuntat. Acum vad ca v-ati mai strans. Hai sa propunem o data cu care sa fim toti de acord, ce ziceti?

      Comment


      • Pai da sa propunem....Incearca tu o data de intalnire bog_82_abo ca ai experienta

        Comment


        • Originally posted by bog_82_ABO View Post
          Pana la un moment dat m-am ocupat eu de intalniri, dar nu prea venea lumea, maxim 4 insi si am renuntat. Acum vad ca v-ati mai strans. Hai sa propunem o data cu care sa fim toti de acord, ce ziceti?
          asa multi , la intilnirile AAR [asociatia acvaristilor din ro] in ploiesti vin la intilniri 2 ,deci se poate si mai rau
          la cite loganuri sunt in ploiesti te asteptai la mai mult dar majoritatea gindesc in felul urmator
          MI-AN LUAT MASINA NOUA SA NU DESCHID CAPOTA, si poate au dreptate in felul lor, o au ,o folosesc , si daca au probleme se duc la garantie ,
          ca sa vi la intilniri trebuie sa iubesti putin mai mult masima
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • Da fiecare isi iubeste masina in felul lui;)...

            Comment


            • Dacva mai este cineva care organizeaza intilniri la ploiesti sa o faca daca nu poate stabilim si noi o zi.
              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

              Comment


              • Ce ziceti de sambata, la 17.00 la sala sporturilor? Sau propuneti voi alta locatie...

                Comment


                • Curaj Ca Nu Doare !

                  Salut,pe toti loganistii ! As veni si eu sambata 29 dar sunt de servici, pe 01.Dec daca e sa bem o bere bergen ca e si ziua nationala ,ce spuneti ? Vad ca iesenii sunt tari ,oricum siam asta. Spanaky@gmail.Com toate cele bune! Si cei care au logan e bine sa nu stea pasivi ,sa vina la intalnire macar odata si daca nu le convine ...Hai ca poate umplem parcul de la sala cu logane
                  sunt invitate domnisoarele si doamnele ! Am o colega in bucuresti merge la club honda si nu e singura -CURAJ -
                  Attached Files
                  :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

                  Comment


                  • Sal MA ALATUR SI EU LA INTALNIRE DAR CAND ESTE SI LA CE ORA SI UNDE
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Eu as zice sa ne vedem simbata pe 29 dar nu la 17 . Daca se poate sa veniti la 16 ca eu intru de noapte si le ora 19 trebuie sa fiu la datorie. Ce ziceti? Merge asa?
                      daca nu vreti o sa incerc sa vin la 17. Oricum vreau sa vin. Deci indiferent de ora ne vedem pe 29
                      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                      Comment


                      • Unde Anume
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Deci cind si unde ,
                          eu votez pentru 1 decembrie 16.00
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • La prima intalnire chiar nu pot veni ca sunt cu masina in service pentru reparat usa dreapta ca a avut grija un dobitoc sa mi-o infunde nu rau, dar nu-mi place sa o stiu ''bolnava'' asa ca atat timp cat am casco tre sa o rezolv.Respect si sper sa ne gasim odata si odata.Cum rezolv cu usa la urmatoarea intalnire voi fi prezent.Sper sa fie ceva frumos.Bafta

                            Comment


                            • Salut,cel mai bun loc ar fi la sala sporturilor pe 1 dec.Ora 16 sau in functie de cum pot venii majoritatea.
                              si loganelul meu a fost ranit in parcare de niste tractoristi ratati care deschid portierele larg sa iasa animalele din cutii asta e ,m-am resemnat .
                              :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

                              Comment


                              • E bn pe 1 decembrie eu o sa fiu prezent daca se mai schimba ceva id meu de mess e petrolul252005 si imi ziceti si mie
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google