Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihaita fara suparare dar eu de un an si jumatate ies la intalnirii dar nu l-am vazut,dar in acelasi timp stiu k e din Prahova.
    Si sunt de acord cu tine sa ne sustinem colegi.

    Si bravo lui WAZ pentru k a participat la carrefour si celor din club care au participat respect,probabil ca daca eram liber cu siguranta participam si eu inca o data respect
    Last edited by adytza_dragon; 9 August 2011, 12:01. Reason: Automerged Doublepost
    Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

    Comment


    • Da .. oricum nu mai conteaza .. duminica nu o sa pot sa vin ca sunt la mare .. dar duminica cealalta sunt sigur la intalnire .. si o sa discutam mai multe

      Comment


      • tatii..e anul si organizatorul?...) macar anul asta..aduceti si voi ..ca si in campanie ..niste hostess ese..ceva..acolo`..painea si circul ..de rigoare..!! macar sa fie..paranghelie in toata regula..pai!!) tot vine anul electoral acusica...!! unde s .....-le!??? bumti bumtii?)) aiii????
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • Intalnire Logan Club la Sala Sporturilor de la ora 16. duminica 14.08.2011.
          eu maine sunt prezent.

          Mai vine cineva maine? mai sunt doritori de intalniri?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • vin si eu , ca am sosit ieri de la mare
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • azi nu ajung. maine am 3 (trei ) marii in curte (pustoaica cea mica, sotia si mama. si deja am inceput sa serbez... daca ma ajuta bunul dumnezeu pana diseara ma imbat de trei ori !!!!! )
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • salut baieti vreau sa intru si eu in club logan ploiesti. Am fost in concediu la IASI si am fost la o intalnire LCI acolo si am ramas placut impresionat indrumati-ma si pe mine ce sa fac

                numai la ora 16 sunt intalnirile?
                Last edited by byby 81; 14 August 2011, 20:55. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic::PH 26 BYE

                Comment


                • in fiecare duminica incepand cu orele 16:00 la sala sporturilor
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • multumesc pt raspuns

                    si cam pana la ce ora tin? In cazul in care nu pot ajunge de la inceput
                    Last edited by byby 81; 14 August 2011, 21:06. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic::PH 26 BYE

                    Comment


                    • tine pana la ultimul care pleaca , sau ultimii care pleaca , nu avem o ora anume cat se sta ....!!!!
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • multumesc pt raspuns dar se sta o ora,2 ore? Pt ca la Iasi am stat cam 3 ore jumate

                        si tot as mai fi stat sunt niste baieti de treaba
                        Last edited by byby 81; 14 August 2011, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic::PH 26 BYE

                        Comment


                        • fiecare sta cat ii permite timpul
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • La multi ani tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua de nume , sete buna!!
                            Last edited by MihaitzaMCV; 15 August 2011, 15:07.
                            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                            Comment


                            • LA MULTI ANI tuturor celor care isi aniverseaza azi onomastica
                              sigpic::PH 26 BYE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google