Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma poate ajuta cineva cu o sugestie si o poza?
    sigpic::PH 26 BYE

    Comment


    • despre ce este vorba? si daca vrei posteaza aici :

      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • am eu un baiat care ia ieftin lasa un nr pe pm si vb
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • multumim pentru poze Razvane...si sa speram ca o sa revina si baietii mai vechi la intalniri....
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Merci de poze Razvan!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by byby 81 View Post
              ma poate ajuta cineva cu o sugestie si o poza?
              salut biby frumoasa intilnire dar ,ceva modificari la colegi s-au nu au venit marea majoritate ca asa se mai intimpla si pe la noi,mult noroc la toti loganistii ps. poate ne puten intilni si noi intr-o duminica la ploiesti
              Last edited by pmilogan; 8 September 2011, 22:05.

              Comment


              • orcand cu placere te asteptam
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Felicitari noului organizator .. ai grija ce faci Liviule ..

                  Comment


                  • deci .... maine la intalnire il urcam pe tron pe noul serif.
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Da .. sa vedem de ce e in stare .. apropo Liviule .. invata sa scrii cum trebuie .. ca trebuie sa fii un exemplu pt restu` .. si ai grija ce faci cu butoanele ..

                      Comment


                      • Originally posted by byby 81 View Post
                        ma poate ajuta cineva cu o sugestie si o poza?
                        ma biba ia si mai insista si tu ca baietii poate nu te-au vazut la noi de shimbat leduri in bord adica ceasuri si ace se ia cel mult 80 ron si iese uzina ca la mine ai vavut in poze poate la voi este mai ieftin na,zic si eu succes la tuning

                        nu trebuie sa iei de baza preturile afisate la noi totul este negociabil ce naiba doar nu e la mall

                        si la voi ar trebui sa fie la fel doar nu e in lumea ailalta baga mare daca nu cind vii la iasi prima data te colorez de nuti vine a crede mult noroc la toti loganistii din prahova
                        Last edited by pmilogan; 10 September 2011, 19:05. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Felicitari pt bunul mers al alegerii noului organizator, mult succes in continuare.

                          Comment


                          • ms mult baieti o sa ma invat cu butoanele

                            intalnire logan club 11 09 haide-ti in nr cat mai mare baietii mei
                            Last edited by sli_waz; 10 September 2011, 23:52. Reason: Automerged Doublepost
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • felicitari Liviule pentru postul de Organizator....ne vedem la intalnire poate aduci niste pizza....))
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • In cinstea noului organizator las examenele deoparte si ma prezint si eu. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google