Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • magpie: Nu e nici o problema daca ai Citroen. Esti binevenit. Poti sa vi cu orice masina. Te astept sambata, 14 Martie la intalnire. De stickere vorbim acolo daca vrei.





    ps: mai anunta-ti prietenii cu loganuri
    sigpic

    Comment


    • Sper sa ajung si eu , nu promit inca nimic sa vedem ca pana pe 14 mai e mult , sa vedem cum sunt de munca ;) . Numai bine

      Comment


      • Buna seara loganisti. Hai ca se poate sa organizam si noi o intalnire serioasa !!! ;) Sunteti asteptati cati mai multi. Mai anuntati-va prieteni.
        Saptamana asta o sa ma ocup de confectionarea fluturasilor cu reclama de promovare a LC Ploiesti. ;) Cu cat suntem mai multe masini cu atat e mai frumos. Legam mai multe prietenii, etc
        Last edited by abu20; 2 March 2009, 23:02.
        sigpic

        Comment


        • ..eeee..legi prietenii....nu prea cred....ia zi u cate prietenii ai legat la brasaov?).....si intalnire logan in ploiesti ...mda...1/4 logan uri..restu...toate marcile posibile......

          si incercati s o puneti si voi ..duminica...ca poate unii lucreaza....sambata...;))
          Last edited by andreyypad; 3 March 2009, 01:15. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by andreyypad View Post
            ..eeee..legi prietenii....nu prea cred....ia zi u cate prietenii ai legat la brasaov?).....si intalnire logan in ploiesti ...mda...1/4 logan uri..restu...toate marcile posibile......

            si incercati s o puneti si voi ..duminica...ca poate unii lucreaza....sambata...;))

            - Sa sti ca la Brasov am cunoscut destui membri ai forumului, dar la cati am fost nu a fost timp sa vorbesc cu atatia oameni.
            - Stai linistit ca sunt Loganuri in Ploiesti foarte multe, si majoritatea tineri.
            - M-am gandit si la aspectul acesta cu Duminica, dar mai asteptam pareri. Deocamdata ramane Sambata. ;)
            Si sa fim mai optimisti !!! Deocamdata sunt destui interesati. Daca o sa avem 10-15 masini Sambata, 14 Martie, sunt sigur ca la urmatoarea vor fi mai multe. Si uite asa facem faimos clubul ploiestean ;) Trebuie doar sa aveti vointa sa veniti la intalniri.

            Numai bine !! ;) si la cat mai multe masini la intalnire
            sigpic

            Comment


            • Ai dreptate bai Abu .. dar tre sa faci ceva sa confirme fiecare ca vine .. eu mai am prieteni cu loganuri .. dar daca le zic sa vina si aparem 2-3 masini la intalnire rad astia de mine .. ii mai scot si din casa degeaba .. dar sper pe 14 sa fim cat de cat multi .. eu unul orice ar fi o sa vin ..

              Comment


              • In curand o sa deschidem o lista cu cei care o sa participe sigur la intalnire. Sa speram ca o sa se inscrie cat mai multi. Lasa Mihaitza ca incet incet ajungem la 20 - 30 de masini. Daca facem cateva intalniri, mai facem si reclama in Ploiesti si in imprejurimi o sa fie bine. Acum ca vine si caldura e perfect de mancat o samanta si de laudat autohtona noastra la intalniri;)


                ps: da-ti sfoara in tara despre intalniri !! P:P
                sigpic

                Comment


                • Da da! Am inceput chiar de azi "propaganda" cu acest club! Sper sa si prinda...

                  Comment


                  • Si eu sper,tare sunt curios cati ne adunam sambata viitoare...eu abia astept sa pun stickerele
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • Intalnire "logan club ploiesti" sambata, 14 martie, ora 12, la sala sporturilor olimpia !!!!!!!


                      E de bine baieti !!! Si eu sper sa ne stangem cat mai multi. Oricum o sa creasca numarul membrilor cu fiecare intalnire. Si nu uitati: sus cu "propaganda"

                      Si astept cat mai multi cu orice masina.
                      Last edited by abu20; 4 March 2009, 15:10.
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare tuturor! Sincer, dupa "marea intalnire" din data de 1 dec.2008 la care erau trecuti pe foaie mai multi dar am fost prezenti doar 2 (yo si mirita adrian) am inceput sa nu mai cred asa tare ca o sa reusim ceva klumea dar pe data de 14 martie, ora 12, la sala sporturilor olimpia ma bag si eu!

                        Comment


                        • o intrebare super simplam. de ce nu vrea nimeni la BUCOV?

                          Comment


                          • haide ca parca incepe sa se adunne ceva masini
                            cred ca pe 14 o sa iasa ceva frumos
                            eu o sa fiu prezent 100%
                            ne vedem pe 14 si sper sa fim citi mai multi
                            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                            Comment


                            • Foarte bine baieti. Vad ca incepem sa ne strangem cativa. O facem pe prima la sala sporturilor si dupa aceea poate o sa facem si la bucov. Sa vedem cati membri avem la prima. ;) Pana acum stam destul de bine, numai sa vina toti care au zis ca vin. Saptamana viitoare deschidem o lista sigura . ;)
                              numai bine !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Parerea mea ca mai mult 5 maxim 8 nu o sa fim .. din cate se vede .. ca numai noi postam commenturi .. mai greu cineva mai nou ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google