Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Multi Ani baietii ! Am zis sa facem la ora 12 ca sa incercam o ora noua . Duminica dupa-amiaza cred ca nu foarte multi au chef sa mai iasa din casa . Mai ales cand lucreaza toata saptamana . Chiar mi-as dori sa fim iar grupul ala unit din trecut .. vom vedea

    Comment


    • Sa ne revedem maine cu bine si sa ne fie un an mai bun decat precedentul.

      Comment


      • Vin cu titi sedgfvgg
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • vine cineva la sala la intalnire?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Prezent

            Comment


            • mishule a fost la 12 intalnirea...am intarziat si eu un pic dar i-am mai prins pe baieti...mai jos cateva poze de la prima intalnire oficiala pe 2013 ..
              Attached Files
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • frumos,de acum se vor face tot la 2 saptamani da ? si ora sincer mi se pare mult prea devreme,zic sa o punem undeva pe la un 14:00 PM ,la 12 abea se da lumea jos din pat duminica )
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • A fost de proba sa ne intalnim la ora asta .. peste 2 saptamani o sa ne vedem undeva la ora 14-15 .. o sa stabilim impreuna sa fie convenabil ptr toata lumea

                  Comment


                  • Originally posted by bidepa View Post
                    mishule a fost la 12 intalnirea...am intarziat si eu un pic dar i-am mai prins pe baieti...mai jos cateva poze de la prima intalnire oficiala pe 2013 ..
                    Nice, vedeti ca sunt dinamovist , caine pana la moarte si dincolo de ea, a ales intrusul masina frumoasa la lui Mihaita.

                    Comment


                    • frumos azi bagam a vot ora
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • si eu zic k pe la ora 15 ar fii ok...acum depinde si de ceilalti colegi ce spun si ei
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • 15151515151515151515155115511515151551151515151515 511515
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • Am ajuns cam tarziu la sala ,nu mai era nimeni

                            Comment


                            • salut. trebuie neaaparat sa am loganul tunat ca sa particip si eu la intalnirile astea din ploiesti?

                              Comment


                              • oricine este binevenit cu orice fel de masina...si cu masina lu' altu poti veni ))....
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google