Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haide haide !!!!! Sus cu lista !! Treceti-va pe lista sa vedem cati suntem !!!
    sigpic

    Comment


    • PH 85 MRS (prezent)

      Comment


      • Lista cu participanti 100%, pana la ora actuala la intalnirea "LC Ploiesti" in data de 28 Martie, la Campina :

        1: PH-16-GMC
        2: ABU20
        3: SKYLEX
        4: DREAMSTER
        5:andreyypad
        6:zuv(devil)
        7:PH 85 MRS



        Haideti baieti, treceti-va copiind lista de la ultimul post !!! Unde e toata lumea care a fost sambata trecuta la sala?? Sper sa fim si mai multi acum !!!!!1
        sigpic

        Comment


        • Sa fie si vreme buna.Si cine aduce gratar sau 2 ca suntem multi...sper sa ajung si eu zilele viitoare o sa stiu sigur si o sa ma trec pe lista.

          Comment


          • Fiecare care are gratar sa il aduca !!! Si nu uitati de mingi de fotbal, volei , palete de tenis ...... etc. Luati-va cu voi si nevestele/ prietenele , tovarasii ca sa fie cat mai frumos....
            sigpic

            Comment


            • Baaaaaai nu uitati de pitipoanceeee ... adica extra piti ...
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • Lista cu participanti 100%, pana la ora actuala la intalnirea "LC Ploiesti" in data de 28 Martie, la Campina :

                1: PH-16-GMC
                2: ABU20
                3: SKYLEX
                4: DREAMSTER
                5:andreyypad
                6:zuv(devil)
                7:PH 85 MRS
                8:MihaitzaMCV (chiar daca are ban, o sa-i treaca. Va fi prezent la intalnire )
                9: Distrat
                Last edited by abu20; 23 March 2009, 21:14.
                sigpic

                Comment


                • 1: PH-16-GMC
                  2: ABU20
                  3: SKYLEX
                  4: DREAMSTER
                  5:andreyypad
                  6:zuv(devil)
                  7:PH 85 MRS
                  8:MihaitzaMCV (chiar daca are ban, o sa-i treaca. Va fi prezent la intalnire )
                  9: Distrat
                  10: Dreamer
                  Last edited by Dreamer; 23 March 2009, 21:26.

                  Comment


                  • Trebuie gandit asa...cineva sa aduca 2-3 gratare cel putin, 1 topor, 4-5 paturi dk e cald sa stam pe ele pe jos sau scaunele, mancarea o cumparam din carrefour campina.Restul se stie..

                    Pentru toti care nu stiu traseul:
                    Intrati in Campina mergeti numai inainte pana treceti de o linie ferata, apoi faceti prima la stanga, apoi iar la stanga, trteceti pe langa un lac pe dreapta mergeti inainte, urcati o panta, se face drumul in stanga, mergeti inainte pana ajungeti la oscar care este pe stanga unde se termina drumul.O sa va da-ti seama.
                    Last edited by Distrat; 23 March 2009, 22:57. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Distrat ceea ce ai fc u nu este o explicatie .....daca isi doresc sa ajunga ...Intrati pe Yd meu : MARIAN_s_PETRE si va dau poze sau va explic cum se ajunge cel mai usor ............La cate de DRP si cate de STG ai zis acolo distrat ...nici eu nu ma descurc sa ajung cu toate ca am fc distributie 3 ani in campina )





                      SIMPLU SI FOARTE USOR ....... INTRI IN CAMPINA CUM VI DE LA BANESTI .....CAND AI AJUNS LA ''FIBEC HOLDING SUPER MARKET '' IMEDIAT DREAPTA ...mergi 100M...SI URMATOAREA Strada STANGA ...TINETI DRUMUL SI ATI AJUNS LA OSCAR LOC DE ''BASTINA ''' CU BAIETZII DIN LOGAN CLUB PLOIESTI...;)




                      LUATI SI VOI GRATARE sa avem pe ce face carnea ....si aparat foto , mingii , palete ...paturi ...tot ce stiti ca se poate lua la un gratar !
                      Last edited by PH-16-GMC; 24 March 2009, 00:00.

                      Comment


                      • Frate explicatia cea mai simpla e : cautati-l pe dreamster cand ajungeti la petrom si mergem impreuna ... cat despre carrefour campina e mai japca decat la ploiesti dar mi-e indiferent...eu nu am gratar :|
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • dreamster atunci la ce ora esti la petrom?? sa vb cu toti cei care nu sunt din campina sa ne gasim la o ora stabilita si sa plecam impreuna.ce ziceti??bafta

                          Comment


                          • Bine ai revenit ''mrs'' ;)

                            Comment


                            • O sa va astept si eu cu Dreamster la Petrom in Campina.... Noi va asteptam acolo de la 11:30 .... si vom pleca in sir pana la locul de gratar ......
                              Luati cu voi tot ce credeti ca e necesar la gratar. Si nu uitati de carbuni ca sa nu stam sa taiem padurea Luati nevestele, prietenii si gata ......

                              De preferat ar fi sa veniti fiecare cu carne , mititei , ce mai pune-ti pe gratare ca sa nu mai stam sa pierdem vremea la Carrefour in Campina si oricum e mai scump ......
                              Last edited by abu20; 24 March 2009, 14:07.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pentru mine e ok la 11.30 la petrom pentru cei care nu stiu sa ajunga,e foarte simplu oricum...dar asa zic si cei din Ploiesti despre sala sporturilor si eu am facut juma de ora pana am gasit-o
                                Mai sunt cateva zile,hai cu mic cu mare sa ne adunam la gratareala,sa speram ca vremea tine cu noi.
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google