Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VA ROG CA CEI DIN PLOIESTI SA NE INTALNIM LA MEC(NORD) IN PARCARE LA ORA 11:00 AM.....SI DE AICI SA PLECAM TOTI SPRE CAMPINA .....NIMENI NU CUMPARA NIMIC SAU NU VINE CU NIMIC DE ACASA SI MA REFER LA MANCARE ...O SA CUMPARAM DIN CAMPINA TOT CE NE TREBUIE ....PRETURILE SUNT CA IN PLOIESTI ...SI CU ASTA ELIMINAM SI DISCUTIILE DE GENU : ALA NU A CUMPARAT DE ATATIA BANI ..ALA NU A LUAT CE TREBUIA .....ETC ...... Si asa ramane stabilit !!! Pregatiti gratare cei care aveti , mingii si palete ..paturi ..etc .... VA UREZ DE PE ACUM DISTRACTIE PLACUTA TUTUROR SI SUNTETI BINE VENITI TOTI CEI CARE VOR SA VINA .... Sper ca vremea sa tina cu noi !!!

    Hai cu lista de prezenta .........pana acum 10 auto .......hai k se poate !!!
    Last edited by PH-16-GMC; 24 March 2009, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Vin si eu PH 09 BHK cum ma trec in lista?

      Comment


      • aolo 11 ..."iar ne trezim cu noaptea in cap", dar o sa fiu la Mec ;)

        Comment


        • 1: PH-16-GMC
          2: ABU20
          3: SKYLEX
          4: DREAMSTER
          5:andreyypad
          6:zuv(devil)
          7H 85 MRS
          8:MihaitzaMCV (chiar daca are ban, o sa-i treaca. Va fi prezent la intalnire )
          9: Distrat
          10: Dreamer
          11: panaet PH-09-BHK

          Comment


          • Asa asa hai ca se poate,data trecuta am fost 13,de ce nu am fi mai multi acum?!?!
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • Dreamster am fost 14 atunci ;) oricum iese bine !!! am eu o presimtire )

              Atentie ! Dau bombonici la intalnire asa ca veniti !!! )
              apropo ....aduceti si voi legitimatiile sa vad si eu ce plastice vati luat ;)
              Last edited by PH-16-GMC; 25 March 2009, 00:27. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • ce bombonici mah ? adik nu mai facem ciroza de la bautura ca suntem soferi si ne bagi in diabet ? ))))

                Comment


                • dap ....perfuzati cu una bucata bere blonda dulce la 50 L

                  treceti in lista si prietenii ..chiar daca momentan nu sunt in club ..MS
                  Last edited by PH-16-GMC; 25 March 2009, 16:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • sambata pe ce data????ca vreau sa ajung si eu.......mai schimbam cateva vorbe despre masinile noastre.......

                    mergeam si eu yzzazu dar tre sa-mi repar bara fata ca am fost cam neatent la cel din fata mea........ voi cand mergeti duminica????sper sa merg si eu.......o sa mai tinem legatura pe forum....
                    Last edited by yzzazu; 25 March 2009, 19:41. Reason: Automerged Doublepost
                    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                    Comment


                    • mergem sambata acum pe 28 nu duminica

                      Comment


                      • Oameni buni! Din pacate trebuie sa merg la un majorat... Si nu va pot onora cu prezenta! Imi cer mii de scuze si nu vrea sa fie cu suparare! Trebuie sa plec la niste rude in Brasov (respectivul de acolo isi face majoratul)... Dar va astept cu fotografii si sper sa fie bine si sa tina vremea cu voi! E cam cainoasa...

                        Comment


                        • yzzazu te trecem pe lista? De fapt trece-te singur,intalnirea e pe 28 sambata la Campina , gratarel,nebunii
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • Magpie tu nu poti sa vi la 12 ? poi majoratu se face noaptea ...nu ziua ! ...ne facea placere daca veneai si tu ...la fel ca si ceilalti !!!

                            Hai sa mai citim si restul THREAD-urilor .... nu numai asta cu intalniri ;)
                            Last edited by PH-16-GMC; 25 March 2009, 21:36. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • sal scuze ca nu am mai dat niciun semn de viata dar a bucuresti nu am net momentan ... mai as veni si eu sambata dar s-ar putea sa intarzi o ora cam asa... am putina treaba prin ploiesti care nu se poate amana ... deci daca e o sa te sun pe tine gmc pe mob si vad eu cum ajung ... bafta

                              Comment


                              • 1: PH-16-GMC
                                2: ABU20
                                3: SKYLEX
                                4: DREAMSTER
                                5:andreyypad
                                6:zuv(devil)
                                7H 85 MRS
                                8:MihaitzaMCV (chiar daca are ban, o sa-i treaca. Va fi prezent la intalnire )
                                9: Distrat
                                10: Dreamer
                                11: panaet PH-09-BHK
                                12:MIRITA ADRIAN (SI S-AR PUTEA INCA DOI PRITENI TOT CU LOGAN)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google