Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atentie !

    Dupa cum spune si GMC, cred ca deja v-ati acomodat si v-ati obisnuit cu intalnirile. Pana acum a fost doar "incalzirea", ca sa spunem asa. Eu o sa fiu alaturi de el si vom incerca sa facem de fiecare data ceva deosebit care sa va placa tuturor. Vom incerca de asemenea sa "ne inmultim" intr-un fel sau altul. Din partea voastra nu e nevoie decat de vointa, sa va implicati in treaba si sa incercati sa nu lipsiti de la intalniri !!!
    sigpic

    Comment


    • Sa vedem, sa vedem ce o sa iasa? sunt curios de surprize Una din urmatoarele intalniri ar trebui sa fie o drumetie parerea mea

      Comment


      • salutare prieteni

        urmatoarea intilnire este pe data de...............?

        nu de alta dar sa am timp sa gasesc un motiv sa plec de acasa

        NUMAI BINE
        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

        Comment


        • Urmatoare intalnire ar trebui sa fie sambata viitoare...organizatorii stiu cel mai bine.
          p.s. de ce nu iei si nevasta cu tine?
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • dupa cum spune si dreamster ....Mi-ar placea sa iti iei si sotia cu tine Mirita ....sunt sigur ca iti intelege pasiunea ...Iar pentru Distrat .....peste 1 luna as vrea sa facem intalnirea cu alt club ...adik o deplasare ...ori BUC ori BV...dupa cum stam financiar si dupa cum doriti si voi ! Ce se intampla cu Dnl Panaet de nu isi mai face prezenta ?

            Comment


            • la intilnirea de saptamina viitoare nu cred ca pot veni desi o sa fac tot posibilul

              cit despre nevastamea nu cred ca o pot face sa inteleaga pasiunea mea pentru masini si tot ce tine de acestea dar merita incercat

              oricum mai vb

              numai bine
              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

              Comment


              • VIZITATI SI RESTUL THREADURILOR ....Si dati un raspuns in CAFENEA , CHAT PRAHOVEAN ...PLEASE

                Comment


                • Salutare tuturor !! .. Acu ia ziceti cand e urmatoarea intalnire .. ca am lipsit la ultima .. si vreau sa ma revansez !!! .. Io propun sa ne intalnim si cu baietii de la buzau .. si stiu si locul perfect unde am putea sa ne intalnim .. La Ciolanu .. e o manastire acolo .. iar inainte de ea e o poiana mare .. si are loc acolo 1000 de masini ))

                  Comment


                  • Bine ai revenit printre noi Domnu' Mihaitza ar fi frumos la manastire eventual ne si rugam

                    Comment


                    • Nu la manastire mah .. am zis de ea ca un punct de reper .. dar e o poiana su per frumoasa si ingrijita acolo .. dac

                      Acu sa vedem ce zice si GMC .. ca tousi nu ar trebui sa facem doar intr-o locatie intalniri .. io unu sunt satul de Paltinu .. Cheia e mai bine sau Nehoiu .. sau ceva mai frumos )
                      Last edited by MihaitzaMCV; 5 April 2009, 16:47. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Traim si vedem ce o mai fi .....

                        Comment


                        • La nehoiu e frumos.dar si mai frumos e la Siriu inca 20 de km de la nehoiu.e tot baraj e frumos si acolo dar este mai deaprte fata de paltinu.

                          Comment


                          • Da .. e mai departe .. dar e super tare pe acolo .. si drumul e super bun si daca o iei pe Valeni si daca o iei pe Buzau

                            Comment


                            • unii dintre noi nu si-au permis 20 ron .....Ptr alte chesti ....dapai benzina pana la SIRIU )

                              Comment


                              • fratilor;PAREREA MEA ESTE CA AR TREBUI SA FACEM CAT MAI MULTE INTALNIRI P'ACI PRIN JUDET SA NE OBISNUIM ;SA STIM CARE SUNT CEI CARE VIN FRECVENT SI PE CARE NE PUTEM BAZA SAU NU;MULTI NU AU PUTUT VENI AICI APROAPE DIN MOTIVE STIUTE DE FIECARE(TIMP,BANI NEVASTA.....) DAPAI SA MEARGA PANA LA BUZAU,BRASOV,ETC,ETC.

                                DE LA MRS PENTRU TOTI LOGANISTII NUMAI RESPECT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google