Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da si eu zic la fel ca MRS. Am facut doar doua intalniri pana acum. Ar fi bine sa mai facem cateva in judet, nu la distanta prea mare ca sa ne obisnuim, sa vedem care sunt membri care se tin de treaba. La prima intalnire au fost cativa care nu au mai venit la a doua, iar la a doua au fost cativa care nu au fost la prima, deci ..... mai trebuie sa stam prin preajma. Dupa aceea, cam dupa o luna de aici incolo putem sa incepem si deplasari mai departe.
    Asa ca ar trebui sa stabilim chiar de azi incepand locatia, ca mai sunt cateva zile pana sambata...

    Si m-am mai gandit chiar sa facem un asa zis catalog cu prezente la intalniri. In acesta sa fie trecute numele tuturor membrilor ploiesteni, nr inmatriculare, user forum .... si la fiecare intalnire sa bifam cine a fost prezent. Putem face chiar un concurs in viitor pe tema asta
    Last edited by abu20; 6 April 2009, 12:17.
    sigpic

    Comment


    • INTALNIRE LOGAN CLUB PLOIESTI !!! SAMBATA 11.04.2009 LA BARAJ PALTINU PARCAREA MARE PE STANGA ...unde am fost la data trecuta!!! ORA 13:00 !!! PREZENTA OBLIGATORIE!!! cine are : carti,remi , gratar sa le ia cu el !!

      Comment


      • pai . si cine ma rog se intoarce de la paltinu ca sa cumpere ptr gratar?

        Comment


        • de obicei cine intreaba ai si 1.5 dci vedem si noi oraganizatorii ar trebui sa se ocupe de tot nuh?

          Comment


          • nu nu ne intalnim in campina cumparam si mergem in grup mai bine asa daca e.

            Comment


            • Lista pentru intalnirea de sambata la paltinu :
              1:ph-16-gmc
              2:abu ..
              3:...........
              Semnati aici cei care vreti sa veniti la intalnire !!!

              Comment


              • Bun ..in legatura cu cei 20 RON nu cred ca baietii nu s-au bagat din cauza banilor . ci doar pt faptul ca era o idee aiurea .. iar in legatura cu intalnirile nu ar trebuie sa se voteze locatia ?? .. ca daca mergi la fiecare 2 saptamani intr-un singur loc e plictisitor !!

                Comment


                • unii nu au fost in acea locatie ...si cei care au fost cu siguranta le place si isi doresc sa revina.....daca are alt cineva vre-o idee mai buna e rugat sa zica !

                  Iar ptr tine MIHAITZA sa sti ca vor veni si bucurestenii asa sa discutat si la fosta intalnire ...Cand au fost si BUC..nu cred ca din cauza unui singur membru sa se schimbe locatia a 2 cluburi de la gratare .
                  Last edited by PH-16-GMC; 6 April 2009, 20:31. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Nu mai fi mah asa nervos ca faci riduri ))) ..
                    Hai ca imi explici mai pe larg maine cand ne intalnim sa bem berea aia !!

                    Comment


                    • vad ca deja am inceput sa facem comentarii aiurea si in locul nepotrivit

                      chiar daca am zis ca nu stie nevastamea ca vin la intilniri cu voi cred ca totusi eu am vreo 4 intilniri la activ nu numai doua cum spune abu sau gmc
                      CHIR DACA NU PREA REUSITE DAR AM FOST
                      deci daca nu am alte probleme eu o sa vin si cu si fara nevasta

                      in privinta celor 20 de ron ptr poze : eu cred ca oricine ar fi facut rost de acesti bani (daca nu i-ar avea) dar nu mi se pare o super idee si nu cred ca merita. dar daca tot sunteti asa de rai si spuneti ca totusi nu este o avere as vrea sa va aduc aminte de ultima intilnire si anume de drumul la paltinu cind majoritatea ati dat-o din colt in colt ca nu aveti benzina(dapai daca ziceam sa mergem mai departe { ex:SIRIU} CRED CA NU MAI MERGEA NIMENI)
                      deci fiecare poate trece printr-o perioada grea si nu trebuie acum exclus din grup ptr ca nu are 20 de ron
                      SCUZATI VA ROG DE RAUTATE DAR SINCER MA CAM SIMT CALCAT PE BATATURI(in anumite probleme puse de voi)
                      in alta ordine de idei nu cred ca ar trebui amestecate intilnirile unora care au fost la BUC sau BV cu cele care le facem la ploiesti (parerea mea)
                      pentru ca atunci cind unii faceau invitatii pe forum sa mergem la BV eu ma strofocam sa ma intilnesc cu citiva dintre voi la sala dar se pare ca decit sebi si geoni au avut marea placere sa vina
                      si acum dupa ce mergem pe la alte cluburi care deja s-au format venim cu niste idei cam prea mari cred eu ptr ce poate ploiestiul deocamdata
                      deci oricum nu am nimic impotriva cu locatia nici daca ar fi la siriu si nici la paltinu DACA NU O SA AM ALTA TREABA O SA VIN(daca nu veti nimic impotriva dupa ce cititi acest post)dar nu ma mai trec pe nici o lista ca sa nu incurc lucrurile
                      NUMAI BINE
                      Last edited by mirita adrian; 6 April 2009, 23:09.
                      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                      Comment


                      • mirita stai calm. nu cred ca are cineva ceva cu tine.toata lumea e binevenita la intalnire.cine nu poate nu e o mare problema ca nu e sfarsitul lumi.data viitoare.multe lucruri care leai spus sunt de acord cu ele.
                        Last edited by Distrat; 6 April 2009, 23:21.

                        Comment


                        • Salutare baieti, scuze de intarziere pe forum. Netul bate-l vina! Si serviciul tot la fel! Nu-i posibil sa fii in doua locuri odata. Multumesc pentru laudele aduse. Scuze ca va dezamagesc dar nu pot sa ajung la intalnirea de pe 14 din motive obiective. Am o paranghelie 2 in 1 (mot si Sfant) la o cunostinta si nu pot sa-i zic NU dupa ce am promis ca DA. Cu ingaduinta voastra sar peste aceasta intalnire si va urez distractie placuta inca de pe acuma. Multa bafta si respect!

                          Comment


                          • Mirita nu ai lipsit de la nici o intalnire ! Si nu facem intalniri la SIRIU , Buzau sau alte locatii decamdata CEL PUTIN NU OFICIAL SI NU ORGANIZATE DE MINE ! cine vrea sa se duca e liber sa o faca ....Cand o sa fie vreme de plimbare o sa facem si plimbare ...cu pitipoancele era doar o idee ...si nu ceva 100% ..Insa asta nu trebuie sa deranjeze pe nimeni ....Toti imi sunteti prieteni ! Si nu trebuie sa se iste discutii intre voi ! Sper sa puteti ajunge la intalniri cei care au fost de fiecare data si VA MULTUMESC PENTRU PARTICIPARE !

                            Multumiri Dnl. PANAET !

                            Multumiri Dnl. PANAET !

                            Urmatoarea intalnire va fi la Ploiesti sa poata ajunge toti si sa nu mai se iste discutii ! Vreau si parerile voastre .
                            Last edited by PH-16-GMC; 7 April 2009, 09:49. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Apfff cat ati discutat voi in lipsa mea...o zi am lipsit si iete...eu deocamdata sunt in probe la un job,sper din tot sufletul sa ajung,mai vedem pe parcursul acestei saptamani.
                              Va salut.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • Mirita ai dreptate frate .. suntem inca la inceput .. eu mai am o idee .. voi va ganditi ca unii nu vin din cauza banilor ? .. eu unu zic la urmatoarea intalnire .. nu sambata acum .. sa facem intalnirea in ploiesti .. si fara gratare .. ca poate unii nu vor sa cheltuie bani .. zic si io .. sper ca nu jignesc pe nimeni

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google