Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare ca nimeni nu are de gand sa se treaca in lista ......Asta denota ca o sa facem intalnirea EU , ABU , MYR (ALB) ,SKYLEX si dreamster .....urat moment

    Comment


    • Nu e nici o problema ..... Dar eu totusi sper ca o sa vina mai multi ....
      sigpic

      Comment


      • am vb cu zuv'u joi seara si a zis ca vine si el,aaa si mai erau niste baieti care au zis ca ar vrea sa vina si ei,nu au logane dar decat sa fim cativa mai bine ii primim..

        Comment


        • Imi pare fantastic de rau...dar sunt in probe la un job si astia mi-au zis ca tre sa vin si in weekend...criza asta inseamna,muncesc oamenii ca pe caini.
          Preferam sa fiu la un gratar cu voi decat intr-un imputit de sediu,dar nu am ce face...
          Ne auzim cand ajung acasa....sper sa fiti cat mai multi maine si sa va distrati si sa va simtiti bine. Va pupa tata!
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • Multumim Dreamster ....Sper ca vremea sa tina cu noi si de data asta! Serviciu Usor.

            Comment


            • O intalnire super astazi ceva gen:"hai bha iesim afara si noi 3 mai stam de vorba"

              Comment


              • Asta e ce sa facem..... Ne-am simtit bine si 3 masini. Urmatoarea intalnire o facem la sala si atunci poate vin toti...... O sa incercam sa o facem duminica peste doua saptamani ca sa nu mai gaseasca nimeni motive ca lucreaza... etc.
                sigpic

                Comment


                • Daca au avut treaba ......asta este ! La urm o sa fie mai multi ;)

                  Comment


                  • imi pare foarte rau ca nu am venit dar am avut motive intemeiate si l-am anuntat si pe GMC ca nu vin
                    din pacate am avut un deces in familie si nu putem lipsi
                    imi pare sincer rau
                    dar daca urmatoarea intilnire va fi pe pe 26 04 voi fi prezent 100%
                    sa ne vedem cu bine si sper ca nu v-am suparat
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • seara buna. scuze pt delay...timpul nu prea mai e cum era acu` ceva timp in urma......
                      imi pare rau ca n am reusit sa ajung..aia e...am si masina in service..se pare ca abia luni o baga la vopsitorie...cu ocazia asta..cine se mai duce la campina..sa mai remedieze ceva..sa verifice dupa si n alt service....asa...ba prin spital..ba..cu dizertatia..timp mai nexam..nu mai zic nimic de alte cele..implicand timp liber..sau bani.oricum aia e..trebuie!..vb romanului.daca nu acum ..at cand?)...sper sa pot sa ajung..desi nu promit..oricum..de pot sa fiu de folos la cineva..cu cea mai mare placere.din cate observ ..s au cam animat spiritele pe aici..pacat..era de asteptat insa..sa speram ca nu o sa degenereze.
                      marian...vezi ca am postat un anunt ..la piese cu farurile alea..in caz ca ..vorbim.sincer ..chiar am nevoie de bani.so....raman dator. apreciez!..
                      numa` bine.

                      a!..super ideea cu fetitele...!?..pacat ca ..stiam si eu pe cineva in tema"..dar au cam plecat din tara..aia e..e o initiativa buna ce sa zic..oricum referitor la remarca ta..cu prezentare si apoi..alte cele activitati..nu cred ca interzice nimeni nimic..si pp ca sunt majore..si in deplinatatea functiilor"..si mentale si de exercitiu ?)...so pp ca poti sa le lasi pe ele sa decida nu?...ca de posete si de alte alea...tot nu scapi..oricum ..cum se stie..no risk..no gain..:P..makar de ar fi sa fie..insa de aici si pana la fapt cert...cale lunga.....insa cine stie..?..timp e..acu` sa vedem cu initiativa. de nu ..ne oferim sa facem o raripire..din serai" asa de pe la tine de la munca...sa ne mai alimentam" cu ceva companie..:P...cat despre compania..celorlati participanti..apoi no`..acolo e alta pov..si pp ca fiecare cu ograda..sau cu parada" proprie si personala. sa nu confundam..decat poate...sa ne ascutim ghearele si sa pregatim venele )))...si cva aparate pro-- "P ...)) nu?
                      Last edited by neoreal; 12 April 2009, 22:00. Reason: Automerged Doublepost
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • Originally posted by mirita adrian View Post
                        imi pare foarte rau ca nu am venit dar am avut motive intemeiate si l-am anuntat si pe GMC ca nu vin
                        din pacate am avut un deces in familie si nu putem lipsi
                        imi pare sincer rau
                        dar daca urmatoarea intilnire va fi pe pe 26 04 voi fi prezent 100%
                        sa ne vedem cu bine si sper ca nu v-am suparat

                        Urmatoarea intalnire este la sala pe 26.04? As vrea sa vin si eu atunci ca sunt liber si nu am reusit sa ajung pana acum la nici o intalnire ..abia astept sa vorbesc cu voi sa mai aflu una alta despre golane
                        Logan. Dacia Logan

                        Comment


                        • Si eu sunt liber pe 26 , daca este la sala PH-12-BNS o sa fie prezent

                          Comment


                          • DA ! In principiu urmatoarea o sa fie pe 26, adica Duminica. Daca mai intervine ceva pe parcurs o sa anuntam din timp ... Toate cele bune si sa ne vedem cu bine la intalniri !!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • PE 26.06 O SA FIE URMATOAREA INTALNIRE ...Ora nu se stie inca ...vedem ....stabilim de comun acord...

                              Comment


                              • Logan Club Pitesti va ureaza UN PASTE FERICIT!!
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google