Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oare de ce or fi asa neclare pozele distrat?

    Comment


    • sa intrebi u dreamer de asta ;)

      Comment


      • cine vine duminica,21 iunie 2009,la ora 18:00,in parcarea microbuzelor din nord???eu unu o sa va astept

        Comment


        • Pana nu se termina cu Bac-ul nu facem nici o intalnire ;)

          DE AZI TIN SA VA COMUNIC !!! NU MAI SUNT ORGANIZATOR LOGAN CLUB PLOIESTI !
          Si il rog pe Cristi sa imi scoata functia de pe user de ORGANIZATOR . Mii de multumiri celor care sau tinut de acest club . De voi imi pare rau cel mai mult ! Sau adunat prea multe pana azi ...m-am decis sa nu mai fiu Org si sper sa imi fie respectata alegerea. Multumiri tuturor care m-au sprijinit si cu care am dus acest club mai departe dealungul lunilor ! Alegeti pe cine vrei ORG si eu o sa il comunic lui Cristi ....Va urez zile senine , cat mai multe intalniri frumoase si cati mai multi membri pe la intalniri . Ramas bun !
          Last edited by PH-16-GMC; 21 June 2009, 14:44. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Comment


            • chiar nimeni nu mai vrea sa vina la intalniri? eu am fost prezent azi la nord si am fost si cu mirita. chiar nu mai vreti sa ne mai intalnim?
              sigpicKiss FM cu personalitate.

              Comment


              • as fi venit cu placere dar...vezi tu...trebuie sa ma prezint imbracat la 4 ace sa sustin proba la romana,dar cred ca dau o fuga la sala mai pe seara un pic.

                Comment


                • imi pare rau GMC ca nu mai vrei sa fii Org...nu te-am cunoscut prea bine...dar am tot citit prin forum despre tine si am vazut k esti de treaba ....imi pare rau k nimeni nu iti zice sa ramai...vad k sunt indiferenti...probabil k acest club v-a lua sfarsit.
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • Asta este ....se mai intampla BIDEPA....

                    Comment


                    • certurile n ar dura asa de mult timp, daca nedreptatea n ar fi numai de o parte." rochefocauld

                      nu e oare mai bine sa organizam un concurs..? gasim ceva fetite bune sa se tavaleasca in cva ciocolata..sau poate!! chiar mai bine!! niste melci..?sau broaste de sala` ) si sa le punem sa se intreaca...cu pariu..cu toate cele"..si care castiga...tot ca un un poll..stii ;) unu mai practic..chiar ma bucur..ca n am mai dat pe aci`..vad ca s a ajuns la ..un fel de obor cu accente de babetism cronic.....duceti lipsa fratilor sau ce?..ce naiba!! ma gandeam ca se poate si mai bine de atat.totusi.
                      n am zis ca unii ar fi mai cu mot decat altii insa..chiar in halu` asta...super interventia lui cristi.pakat ca nu sunt si alte persoane care sa evidentieze..oarecum! si ..mai contant importanta anumitor aspecte.dar..cine sunt eu sa judec?..
                      respectam decizia fiecaruia.cu toate ca ...pana la urma..poate ca nu e una din cele mai indicate..ok?..
                      numai bine.
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
                        ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)

                        ...ne vedem acolo
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • nu mai e nimeni pe aici? sambata sau duminica la sala vine cineva?

                          Comment


                          • Vin si eu daca fac rost de bani pana atunci ca la mine e criza mare de-aia am si lipsit...Tinem legatura.
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • Vine cineva la sala in seara asta? Daca vine cineva eu o sa fiu la 20:00 acolo.
                              sigpicKiss FM cu personalitate.

                              Comment


                              • ceva o intalnire in acest weekend?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google