Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok...ti-am mai zis ... esti un scump :P )

    Comment


    • mihaitza se poate se mergem undeva la caldura in timpul intalnirii?ca eu sa mor de ma dau jos din masina samabata mai ales la ce frigul naibii e afara,comunic cu voi prin flashuri

      ce s-a mai schimbat,ce e nou pe la intalniri,ca pe aici pe forum vad ca nu a mentionat nimeni mai nimic...sper sa am timp pana sambata sa spal si eu masina...in afara de zapada nu a mai vazut alt tip de apa de prin octombrie

      Comment


      • Ar fi o chestie sa mergem si undeva la cald .. dati si voi idei ..

        Comment


        • care stai pe langa sala sporturilor si sti un bar ceva pe acolo cu caldura?(automat sa fie si ieftin si nu departe de locul intalnirii)benzina s-a scumpit...salariile...le vad si imi dau lacrimile...deci ceva mai pe buzunarul tuturor

          Comment


          • aducem ceai cald
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Am uitat sa va zic .. le-am facut o propunere celor de la Reno club ca sa ne intalnim cu totii la urmatoarea intalnire .. acum sa vedem daca sunt de acord .. ca din cate am vazut ei nu au organizator .. sa vedem daca se hotarasc toti .. ar fi mijto zic eu ..nu ?

              Comment


              • da o propunere interesanta
                vedem si noi cum e in alt club
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • sa vedem care sunt mai buni la datu pe zapada ).. glumesc... oricum ar fi interesant sa ne intalnim cu ei

                  Comment


                  • este interesant sa ne intalnim cu alte cluburi de masina........intalnirea tot sambata a ramas?????nu s-a schimbat nimic????
                    va salut cu respect!!!!
                    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                      Ar fi o chestie sa mergem si undeva la cald .. dati si voi idei ..
                      as avea eu o idee..la omv la vest...stiu k poti sa servesti acolo, au mese scaune, doar sa fie loc pt cati o sa fim.parerea mea :smile:
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 13.02.2010 ora 16.00 (tot) la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie !! )

                        Comment


                        • Salutare. Stie careva de ce nu mai merge sa intru pe furum de acasa. Mentionez ca acasa am RDS. Imi da um mesaj cum ca ar trebuii sa descarc un fisier si sa-l inlocuiesc pe undeva prin calculator. Aveti cumva problema asta?

                          Comment


                          • Am si eu prob. asta,tot rds am,am inlocuit fisierul si am reusit sa intru.

                            Comment


                            • Originally posted by wertys_poi View Post
                              Am si eu prob. asta,tot rds am,am inlocuit fisierul si am reusit sa intru.
                              Trimite-mi si mie pe mail fisierul ala. Eu nu reusesc sa-l dau jos. adicata2003@yahoo.com

                              Mersi anticipat.

                              Scuzati off topic

                              Comment


                              • Nu fac update la nameservere oamenii RDS-ului ca le e lene .. si daia nu se poate .. dar puneti hosts ala si merge ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google