Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar a facut liviu poze de stau cu monitoru intors)

    Comment


    • Imi pare rau ca nu am ajuns si eu la intalnire dar am avut treaba. Dar promit ca in iulie o sa vin si eu la intalniri.
      sigpicKiss FM cu personalitate.

      Comment


      • Nici o problema bogdane .. vii cand poti ..

        Comment


        • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 6.06.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
          Oferta Zilei : Sucuri si seminte gratis !
          Membrii care participa la 5 intalniri consecutive vor participa la o tombola care va avea ca premiu un set de stergatoare Bosch Aero Twin originale !

          Comment


          • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 6.06.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
            Oferta Zilei : Sucuri si seminte gratis !
            Membrii care participa la 5 intalniri consecutive vor participa la o tombola care va avea ca premiu un set de stergatoare Bosch Aero Twin originale !

            Comment


            • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 6.06.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
              Oferta Zilei : Sucuri si seminte gratis !
              Membrii care participa la 5 intalniri consecutive vor participa la o tombola care va avea ca premiu un set de stergatoare Bosch Aero Twin originale !
              eu nu pot veni..sunt plecat la curse la Alexeni cu baietii.....ne vedem la intalnirea urmatoare.
              Last edited by ALEX_BZN; 5 June 2010, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Membrii prezenti azi :
                1. Je
                2. Marian GMC
                3. Panaet
                4. Bidepa
                5. Sli_waz
                6. Cipry
                7. Lestat
                8. Sea

                Si cam atat .. slaba miscare azi ..

                Comment


                • multumim pentru poze SLI....putini dar merge, ii iertam pe ceilalti colegi doarece au fost la curse legale.
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 20.06.2010 ora 18.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                    Oferta Zilei : Sucuri si seminte gratis !
                    Last edited by MihaitzaMCV; 10 June 2010, 21:28.

                    Comment


                    • n-ar fi mai bine mai pe seara..e cam foarte cald la 16:00...ziceti si voi..

                      Comment


                      • La 18.00 e bine ?

                        Comment


                        • mie mi se pare ok..dar sa vedem daca si colegii sunt de acord...poate ei vor alta ora...eu zic sa mai asteptam un pic sa raspunda si ei...si stabilim dupa

                          Comment


                          • e bine la 18 ca se mai raceste si poate vine mai multa lume
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • e bine la 18...
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google