Prenume, Nr. Masinii Si O Poza Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Uite si al meu golan.....
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Cum pot sa intru si eu in club ? .. As vrea sa stiu unde va intalniti .. Eu sunt din Ploiesti .. B-81-SWG .. sper sa ne vedem pe drum ..

      Comment


      • #48
        Haideti Sa Vedem Cati Membrii Avem In Ploiesti !!

        Sa vedem cati membrii avem in Ploiesti si care sunt dispusi sa vina la intalniri . Va rog frumos fiecare care vrea sa participe la intalniri sa lase un comentariu si sa spuna de unde e !! Eu propun sa ne intalnim la Sala Sporturilor ca este destul loc sau la Parcul Bucov !!
        Acum sa vedem cata lume o sa raspunda la propunerea mea , pentru ca e pacat la cate Loganuri sunt in Prahova sa nu ne intalnim si sa schimbam pareri !!

        B-81-SWG .. iar ID`ul meu de mess Mihaitza.Mocanu !! .. sper sa ne vedem !!

        Va rog frumos sa lasati ID de mess sau numar de telefon la care putei sa fiti contactati !!!
        Last edited by MihaitzaMCV; 16 February 2009, 17:02. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #49
          deocamdata mai am numerele astea , dar in cel mult o luna trec la SB 12 UFO,acum le radiez, le..........intr-un cuvant imi mananca baieti o gramada de timp si de bani ,
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • #50
            Asta e micuta mea,sunt cand la bucuresti cand la campina...cand mai faceti o intalnire ceva dati un semn poate dau si eu o fuga.
            Numai bine.
            Attached Files
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • #51
              B-81-SWG sper sa ne vedme prin Ploiesti !!
              Attached Files

              Comment


              • #52
                Salut. Silviu, posesor de MCV, PH-10-DBV. Id mess yo9hrb (sunt radioamator, deh ).
                O zi buna!

                Comment


                • #53
                  mmaxalb , apropitaru lu' lenuta [logan berlina 2005 1.6 mpi 35k ]
                  din pacate cam ocupat [viitor somer] nu va bazati pe mine la intilniri pina cam prin vara [sfirsitul primaveri] voi pleca la specializare prin tarile calde[martie aprilie] monentan mici lucrari care imi omoara timpul total
                  din vara promit sa nu ratez nici o intilnire locala +nationala
                  compensez prin activitate nocturna pe forum
                  id mess mmaxalb ,da orcum nul prea folosesc dar daca dati mes sau pm voi raspunde
                  baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                  Comment


                  • #54
                    Logan Berlina PH 59 MYR id mess: god_father229

                    Comment


                    • #55
                      Eu sunt din Breaza si sunt dispus sa vin la intalniri la Ploiesti numai sa faceti.
                      B-77-XFZ tel 0727762171 id: armand.abuabeelah
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        mcv 1.6 16 -PH-09-SBA. numai ca nu pot sa ma prezint la intilniri,ptr ca lucrez in Italia,dar va urmaresc mereu daproape-zi de zi-. Acasa la*valeni de munte* vin doar in august dar promit sa ma prezint atunci. id-ul meu =mamare74= fara egaluri. va urez numai bine si ne mai auzim

                        Comment


                        • #57
                          Momentan sunt pieton .. dar in curand o sa fiu si eu membru

                          Comment


                          • #58
                            Sunt din Campina dar daca faceti vreo intalnire ma bag si eu ...
                            PH - 29 - JIM , Andrei.
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • #59
                              prezent si eu la toate intalnirile de acu ce au fost dar din pacate a m fost 2 numa ar trebui sa ne organizam sa fc si noi intalniri adica cand pot toti membrii sa vina si sa spuneti sigurdaca veniti si ar tbui sa stabilim un loc de ex la bucov ca e mai bn acolo
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • #60
                                Salutare

                                Originally posted by sli_waz View Post
                                prezent si eu la toate intalnirile de acu ce au fost dar din pacate a m fost 2 numa ar trebui sa ne organizam sa fc si noi intalniri adica cand pot toti membrii sa vina si sa spuneti sigurdaca veniti si ar tbui sa stabilim un loc de ex la bucov ca e mai bn acolo
                                Ai dreptate , la bucov e cel mai bine .. faza e sa mai asteptam putin sa vina caldura .. si asa cred ca ar veni mai multa lume .. oricum sper sa iasa cum trebuie .. dar momentan mai asteptam .. :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google