Prenume, Nr. Masinii Si O Poza Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by PH-16-GMC View Post
    Dupa cum zice si MIHAITZA .....INTALNIRE LOGAN CLUB PLOIESTI are loc pe 14.03.2009 la SALA SPORTURILOR !!! Ora 12:00 !!! Sper sa nu ploua si sa nu apara iar proble ....sa nu ajungeti ;)



    RESTU ESTE LOGAN !!!
    Vezi mosule ca nici tu nu te gandeai sa ajungem atatia .. :PP
    Important e ca am facut primul pas .. si am fost destui si oricum ..:::



    Intalnire Logan Club Ploiesti pe 28.03.2009 . unde? .. inca nu ne-am hotarat .. dar incepem sa facem reclama ))))

    Originally posted by PH-16-GMC View Post
    Dupa cum zice si MIHAITZA .....INTALNIRE LOGAN CLUB PLOIESTI are loc pe 14.03.2009 la SALA SPORTURILOR !!! Ora 12:00 !!! Sper sa nu ploua si sa nu apara iar proble ....sa nu ajungeti ;)



    RESTU ESTE LOGAN !!!
    Vezi mosule ca nici tu nu te gandeai sa ajungem atatia .. :PP
    Important e ca am facut primul pas .. si am fost destui si oricum ..:::



    Intalnire Logan Club Ploiesti pe 28.03.2009 . unde? .. inca nu ne-am hotarat .. dar incepem sa facem reclama ))))
    Last edited by MihaitzaMCV; 14 March 2009, 21:08. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      lasa ca e bine,ca si intalnirea de azi s-a stabilit cu 2 sapt innainte...si uite k a mers...

      Comment


      • #93
        Poate aveti vreunu vreo idee sau ceva .. vreun prieten la radio .. sa facem si noi mai multa reclama clubului .. si poate cu ocazia asta o sa ne strangem mai multi .. astept propuneri ..

        Comment


        • #94
          Sincer sa fiu as prefera pozele si masinile sa fie din Prahova .. adik sa se inscrie cat mai multa lume .. dar asta e .. crestem noi mari si va facem pe restu` .. )))

          Comment


          • #95
            ideal ar fi in campina..sus acolo pe deal ..de la oscar incolo`..super crima..si peisajul si locatia pt amplasarea fabricarii" de carne tocata "_ )...in caz contrar...paulesti...?!??mai pe la balta...sau la snagov?...vedeti si voi!?..ramane de vazut.

            ph81neo..
            m_s_o_2002 ymsgr
            neoreal81 skype
            dacia logan kissfm 1,6mpi/8v rosu passion 2007
            tavy s.
            Last edited by neoreal; 17 March 2009, 19:48. Reason: Automerged Doublepost
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • #96
              Si eu zic sa mergem acolo la Campina. E foarte frumos si loc destul..... Sa vedem daca e lumea de acord.....
              sigpic

              Comment


              • #97
                Pai sa vedem ce zice si GMC .. ca el e organizator .. daca ne strangem mai multi .. atunci nu conteaza ... asteptam si parerile celorlalti !!

                Comment


                • #98
                  Salutare Logan rosu passion 1.5 dci PH 09 BHK ID mess panaet_panaet. Cand si unde ? S-a hotarat?

                  Comment


                  • #99
                    Sambata viitoare .. adica pe 28.03.2009 in campina am zis sa ne intgalnim de data asta .. o sa mergem pe muscel !! MAi vb pana atunci si o sa plecam toti din ploiesti !

                    Comment


                    • Scuze, dar despre ce Muscel este vorba? Nu de alta dar de loc sunt din Buzau si nu prea cunosc "regionalismele prahovene". E vorba cumva de Campulung Muscel?

                      Comment


                      • Nu este Vorba de campulung muscel.daca vi si tu la la intalnire trecete pe lista plz

                        Comment


                        • Panaet daca vrei sa vi ...ti-am dat ADD la YD nr meu este 0734154267 si te indrum eu cum sa ajungi ;)

                          Comment


                          • Mihaitza aici ''NIMENI NU FACE PE NIMENI'' toti facem parte din acelasi club ''LOGAN CLUB'' ;)



                            PH-16-GMC Ploiesti


                            INTR-O CONTINUA CONSTRUCTIE !
                            Last edited by PH-16-GMC; 24 March 2009, 10:55. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Ph 88 sxy

                              Asta e Golanul meu ..:P
                              Attached Files

                              Comment


                              • daca nici acum nu vine lume ... imi bag _|_
                                LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google