Capota Logan.Hemi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capota Logan.Hemi?

    Am vazut de curand o poza cu un logan care avea capota modificata...in ce sens...am vazut ca avea o iesire gen masinile americane hemi si avea si prelungire.Unde pot gasi niste detalii despre acea piesa si cat ar costa?

  • #2
    Ar trebui sa cauti o firma care se ocupa de modificari .. sunt unii in brebu si unii prin baicoi care se ocupa ..

    Comment


    • #3
      Ceva in genul astora?
      Sau priza avea alta forma.
      Attached Files
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Daca se refera la stilul ala "Hemi" cred ca e vorba de o umflatura mai mare. Pune si tu poza pe care ai vazut-o.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          vai cum arata loganul din prima poza ..

          Comment


          • #6
            Ca cel din prima imagine,dar avand in vedere ca e facut in photoshop nu cred ca exista in realitate.ca cel din a doua imagine,dar mai mare,mai umflat.oare cat o costa una ca aia?
            Si am cautat si prelungire de capota.Capota cu totul 300 ron :-o cam mult....

            Comment


            • #7
              priza de capota exista la pitesti la firma p.....ot care se aplica de pide daca vrei numa unflatura de la hemi sau o priza de aer gen subaru
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #8
                prelungirea de capota cu totul,inclusiv revopsirea 3 mil?

                Comment


                • #9
                  Originally posted by vdmihai View Post
                  Ceva in genul astora?
                  Sau priza avea alta forma.
                  shit!e criminal ala din prma poza...sunt bestiali la modificari asiaticii astia
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by sli_waz View Post
                    priza de capota exista la pitesti la firma p.....ot care se aplica de pide daca vrei numa unflatura de la hemi sau o priza de aer gen subaru
                    ai niste poze ceva?trimite un pm cu numele firmei sau un site unde o pot gasi.

                    Comment


                    • #11
                      @dreamer...am fost in bucuresti la ghetto tuning si am intrebat...300 lei si din cate stiu el nu vopseste..

                      Comment


                      • #12
                        da stiu asta,cand am vb cu tipu de acolo mi'a spus 75 de euro fara vopsit,dar zycu a zis ca el a dat 250 sau 300 de ron pt capota si pt portbagaj clean,acu ramane de vorbit cat e cu vopsitu si unde....
                        Last edited by Dreamer; 3 July 2010, 17:36.

                        Comment


                        • #13
                          Am gasit la pretul de 184 ron,dar nu stiu nimic de vipsire sau montaj....cine e interesat pm me si ii dau linkul.
                          Multumiri lui sli_waz pentru link.

                          Comment


                          • #14
                            trimite'mi mie linkul.

                            Comment


                            • #15
                              mai bine ai cauta sa ti cumperi in puii mei un motorel` gen hemi!!! si abia apoi sa ti tragi shaker!! vzi` ca ..se gaseste relativ ieftin un motor gen` mustang sau cva pe 16v!! ca de v-uri mai greu pe caroseria asta! o sa reusesti sa ti aduci motorul la culoarea prafului galbiu de coasta"!! si cam atat!!)) oricum`..ca la noi`..gasesti" mai tot..insa ori n are cine sa le puna`..ori le pune ca c...l..ori ..nu se gaseste nimeni sa le primeneasca"?! tipic!! mai bine a ti adauga si un link pt genul asta de directii"..;) ca si fapt divers..?! numa` bine.
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google