Schimbare Lumini Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu. Le las asa. Asta vroiam sa iasa ceva mai curcubeu. Nu neaparat fan Steaua, dar imi place combinatia, de aceea nu am facut separatiile de culori.

    Comment


    • #17
      e ok si asa. important e sa-ti placa tie.
      Andrei,hai s-o coloram si pe a ta

      Comment


      • #18
        Gabone,am promis ca atunci cand ma hotarasc sa o colorez,la tine apelez.
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • #19
          Mda. Mi-a cam dat batai de cap la inceput, dar a iesit ce vroiam. Sincer ma incanta la ochi cand ma urc la volan, parca nu e a mea. Asta cu 2 culori amestecate mi-a venit pe moment, ca am zis sa vad cum iese, stii ca la tv color (amestecate culorile, nu separat) de aceea nu am mai insistat sa le separ; si cum mi-a placut ce a iesit...ramane asa. Oricum ma simt mult mai relaxat la ochi si mi se par culorile calde fata de portocaliul stock care ma cam ametea.

          Multumesc inca o data pentru ajutor!

          Comment


          • #20
            Originally posted by Danyell View Post
            E cam gata si bordul meu. Am montat ledurile noi si sunt ok. Multumesc frumos Gabi de ajutor!!!
            la display mi se par cam puternice,si se vad punctele alea,pune unele mai slabutze si o sa fie ok
            Logan Forum consiliaza nu si repara!
            [/SIGPIC]

            Comment


            • #21
              Baieti , se mai ocupa inca cineva de schimbarea led-urilor de la ceasurile de bord si de la consola??!
              As vrea sa le schimb..platesc:p

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google