Sunteti De Acord Ca Bidepa Sa Devina Co-organizator De Intalniri ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunteti De Acord Ca Bidepa Sa Devina Co-organizator De Intalniri ?

    Dupa cum va dati seama din numele threadului as vrea sa facem un poll daca sunteti de acord ca Bidepa sa devina noul co-organizator de intalniri .. din pacate in ultimul timp am fost foarte ocupat si in lipsa mea s-a ocupat destul de bine de intalniri .. el impreuna cu Sli .. si sper ca toti sa fiti de acord ca el sa devina co .. numai bine !
    18
    Da
    94.44%
    17
    Nu
    5.56%
    1

    The poll is expired.

    Last edited by MihaitzaMCV; 14 September 2010, 19:08.

  • #2
    da...merita postul acela
    se vede ca isi da interesul pentru club!
    deci my vot is DA!

    Comment


    • #3
      sunt de acord ca sa avem si un al doilea orgaizator pt ca asa e bn nu poate unu vine altu.La ultima intalnire u a putut mihaita sa vina si am avut un coleg nou a trebuit sa ii explic cum e cu clubul deci e buna noua functie
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #4
        am vorbit cu mihaitza si chiar m-a luat prin surprindere..acum nu stiu ce sa zic.fiecare voteaza cum crede.ii multumesc lui mihaitza pentru propunere.
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • #5
          SI eu cred ca e buna ideea...ca odata poate unu, odata altul....e foarte bine....dar cine da semintele si sucu))???

          Comment


          • #6
            aduc la 3 litri suc(am gasit in interex)..si pahare de unica folosinta sau veniti de acasa cu pahar )...de rontait..nu mai rontaim ca ne stricam dinti)..
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • #7
              Da da ...semintele si sucu..ca si spaga ..deci bidepa da fuga la "nutline" si iai ca sponsori ca sa faci fata..
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #8
                de acord si eu....noul ,,co"....bidepa....ok!

                Comment


                • #9
                  bzn a pus punctu' pe i

                  Comment


                  • #10
                    pai la asta se pricepe cel mai bine!pana acum lua puncte la liniute,acum pune puncte la liniute[,,i"]

                    Comment


                    • #11
                      de acord !

                      Comment


                      • #12
                        am INTREBAT SI EU DE CURIOZITATE)) ca sa stim daca luam seminte de acasa sau nu)..nu e problema inainte de intalniri pot sa trec eu pe la mihaita sa iau sucu si semintele))

                        Comment


                        • #13
                          o sa te trimita la magazin...ca sigur nu are vreun depozit special pentru sucuri si seminte )))
                          sigpicLogan-Club-Ploiesti

                          Comment


                          • #14
                            Pai atunci nu mai venim la intalniri)).....ce sa mai ne-a invatat asa sa o tina tot asa...ca na e seful al mai mare de pe zona de acilisha)

                            Comment


                            • #15
                              si eu sunt de acord.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google