Oferte De Locuri De Munca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    La voi inca e bine, in Targoviste e jale.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      @nonameyet m-au sunat si pe mine aia de la profesional sa ma duc la inverviu pentru vodafone , stii cam cat dau ei ptr part-time ?

      Comment


      • #18
        Originally posted by PeRuZzI View Post
        @nonameyet m-au sunat si pe mine aia de la profesional sa ma duc la inverviu pentru vodafone , stii cam cat dau ei ptr part-time ?
        deci 850 in mana e pt full time 8 ore

        la 6 ore e in jur de 650 iar la 4 ore cam 450

        la salariul asta se adauga si bonificatiile vanzari calitate retinuti samd,

        baza aici e sa sti sa vb(sa iti placasa sa vb dfapt),sa ai papagal mai pe romaneste.restul vine de la sine

        Comment


        • #19
          Am deja un an de call center la romtelecom , dar acolo salariile erau mult mai mari , aveam pe 4 ore : 984 lei + 10 bonuri .. deh contract pe perioada determinata

          Comment


          • #20
            Am o problema si eu .. si poate puteti sa ma ajutati .. nevasta-mea a terminat anul trecut facultatea de management si nu-si gaseste nimic .. daca are cineva vreun loc de munca pe undeva sa posteze aici sau sa ma caute pe privat . Fac cinste sau eventual cine vrea altceva ..

            Comment


            • #21
              Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              Am o problema si eu .. si poate puteti sa ma ajutati .. nevasta-mea a terminat anul trecut facultatea de management si nu-si gaseste nimic .. daca are cineva vreun loc de munca pe undeva sa posteze aici sau sa ma caute pe privat . Fac cinste sau eventual cine vrea altceva ..
              In aceeasi situatie sunt si eu..am terminat facultatea, m-am inscris la masterat si cand sa ma angajez m-am lovit de problema cu experienta...toti vor minim 2-3 ani. Mihaitza e naspa ca pe perioada de iarna nu prea se mai fac angajari..si plus ca mai e si criza asta pe deasupra...micii intreprinzatori sunt in prag de faliment si nu isi mai permit sa tina angajati, iar pe cei care ii tin ii platesc foarte prost, iar aceia nu demisioneaza ca nu au unde se duce si se bucura ca mai au un loc de munca chiar daca e prost platit...trist dar asta e tara nostra..sper de la anu sa isi revina. Posturile bune si bine platite se dau pe pile si relatii si contracost, pentru un incepator in Romania nu ai cum sa obtii primul loc de munca fara o pila sau ceva....e naspa rau de tot...si vin vremuri din ce in ce mai grele!!!!!!!!!

              Comment


              • #22
                Eeee .. suntem romani .. noi putem sa ducem ..
                Eu vreau un loc de munca pt nevasta-mea ca innebuneste acasa si prin urmare ma innebuneste si pe mine .. totusi am observat ca mai usor isi gaseste un barbat decat o femeie de munca ..

                Comment


                • #23
                  eu sunt angajat , dar caut in alta parte , daca auziti ceva de sofer ,curier nu ezitati sa ma contactati.Va Multumesc
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • #24
                    Firma la care lucrez angajează programatori C/C++ dar și ingineri pentru testare cu experiență în radio și/sau rețele. Dacă sunteți interesați pun întreaga descriere pe forum.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by vladk2k View Post
                      Firma la care lucrez angajează programatori C/C++ dar și ingineri pentru testare cu experiență în radio și/sau rețele. Dacă sunteți interesați pun întreaga descriere pe forum.


                      vlad daca auzi ceva de sofer/curier anunta`ma si pe mine ...Merci
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • #26
                        vedeti ca sunt locuri de munca in ploiesti la UPC ca agent de vanzari sau ca tehnician telecomunicatii cine e interesat poate depune CV-uri la adreasa asta de mail: cariere@upc.ro
                        Last edited by caroligian; 14 January 2011, 00:15.

                        Comment


                        • #27
                          nu se mai aude nimic de locuri de munca disponibile , agent vanzari/curier , sofer personal ????..........
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • #28
                            am auzit ca se fac angajari la ,, SKY"_PAULESTI-INTEX, BAIETI PT. MUZICA[DJ-ei],paznici etc. pt. cei interesati o sa incerc sa aflu mai multe....

                            Comment


                            • #29
                              caut ceva sofer pe distributie sau sofer curier ...sofer personal )
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • #30
                                ia trage un costum pe tine,innarmeazate cu 4 cvúri si mergi pe laboratorului din firma in firma si lasa cate un cv pe acolo,de exemplu la Arabesque e nevoie de 6 agenti,mergi si la celelalte firme si lasa ;)ai incredere in reteta mea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google