Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    S-a pus si filmul dar pe chat : http://www.youtube.com/watch?v=-W-bsWgjRqg asta e

    Comment


    • #62
      ATENTIE s-a postat filmuletul! la thread-ul urmator......[intalniri L.C.P. in fiecare duminica....] Multumim liviu.frumos mix-ul.

      Comment


      • #63
        Foarte bine !! Cred ca a fost o aniversare destul de reusita .. la anul sper sa fim si mai multi ..

        Comment


        • #64
          In data de 28.11.2011 Logan Club Ploiesti face 4 ani ! LA MULTI ANI !
          Asteptam la intalnire toti membrii ! Face cinste Tzutzake cu seminte si suc
          Ca si completare veti avea parte de cateva surprize la intalnirea aniversara .. deja am pregatiti ceva .. si sper sa reusesc mai multe !
          Last edited by MihaitzaMCV; 18 November 2011, 22:14.

          Comment


          • #65
            Organizatoru tot organizator ramane,fie el si ``din umbra``!!
            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

            Comment


            • #66
              Respect pentru Mihaitza care se implica pentru a tine in picioare acest club chiar daca nu mai este organizator....

              Comment


              • #67
                Imi pare rau de ce se intampla in ultimul timp .. dar eu cred ca clubul o sa mearga inainte ..
                Ca si surprize momentan vreau sa va zic doar ca o sa facem o tombola unde se va acorda 5 premii a cate o spalare gratuita interior+exterior la spalatoria de pe Rudului de la portile portocalii . Cu aceasta ocazie ii multumesc si patronului , lui Octavian ptr ca este un baiat cu super bun simt si a vrut sa ajute intr-un mare fel clubul nostru .
                Sper sa mai vin si cu alte surprize , dar momentan nu zic nimic pana nu o sa fiu sigur de toate !
                Ca si mare rugaminte care o am ptr toti membrii e ca la Intalnirea Aniversara (macar atunci) sa incercam sa venim cu totii !
                Si as mai avea o rugaminte .. vreti intalnirea sa o facem sambata sau duminica la ora 5?
                Eu unul as propune sambata !

                Comment


                • #68
                  optez pt duminica..din pacate sambata..am ..parastas si nu pot sa ajung....daca este posibil..bineinteles..!?!..chiar mi ar place sa ajung..insa ..no`..am si alte cele ..obligatii..cat despre ora..ar fii totusi mai indicat..la o ora mai ..devreme..deja la 5 e intuneric..rau..asta si in plus..prognoza nu i prea de bun augur..?! parerea mea. oricum..in caz ca ramane data asta...sorry insa n am cum sa ajung..fapt pt care profit de ocazie sa imi cer scuze anticipat. numai de bine.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #69
                    si eu tot pt duminica optez....ca sambata sunt de noapte

                    Comment


                    • #70
                      sunt de noapte si eu...simbata si duminica deci pot ajunge oricand 1-2 h

                      Comment


                      • #71
                        Duminica ar fi bine, ca asha au fost cei 4 ani, la ora 16, ca apoi ne intunericim si tremuram de frig pe intuneric

                        Comment


                        • #72
                          Sper si imi doresc sa ajung si eu pentru prima data....o sa fac tot posibilul...

                          Comment


                          • #73
                            eu din pacate nu pot sa ajung pentru ca si deoarece sunt de servici si schimbu 2 ..imi pare rau ....
                            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                            Comment


                            • #74
                              La Multi Ani!!! LOGAN CLUB PLOIESTI !!!! Sper sa pot ajunge si eu :-s cu toate k ar fi prima oara cand apar si eu in peisaj :-ss k abia mi-am revenit dupa un accident de masina ... si intamplator mi-am luat un logan-el ;))

                              Sper sa pot veni si eu :-s k abia mi-am revenit dupa un accident de masina , si culmea nebuniei ) dupa fix 2 saptamani dupa ce am facut accidentul , cu toate k abia puteam merge , mi-am luat logan )))
                              Last edited by maf1688; 21 November 2011, 12:07. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #75
                                Va asteptam cat mai multi .. prin urmare va ramane duminica 27.11.2011 la ora 16.00 la Sala Sporturilor !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google