Hoinareli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoinareli

    Intalniri in afara orasului Ploiesti, sa ne sfatuim.

  • #2
    ar fi fain la ara sa facem trasee mai multe masini sau sa mergem la regionala propuneri de trasee
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #3
      Grozava idee !

      Comment


      • #4
        waz tu ai gaz frate...eu am doar gaze...si asta rar...

        Comment


        • #5
          pai deaia am pus gaz pe ea ca alfel nu puneam
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #6
            Eu am alta idee mergem cu bicicleta ) ,si cn e pe gaz ne tracteaza:-p!!!!
            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

            Comment


            • #7
              sa sti tpn
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #8
                daca doriti o plimbare de grup,propun eu o ruta pitoreasca si necostisitoare pentru membrii L C P [125 km-dus-intors],cu 25 km de DN,25 Km de DJ-PE DEALURI APROAPE NELOCUITE(VIRAJAT SI IN PANTA),20 km DJ prin comune si sate, 10 km DJ din nou super rampa,padure dealuri si DIN NOU ALTI 45 KM DN spre Ploiesti.Propun acest traseu interesant din punct de vedere costuri-spectaculozitate pentru toti cei interesati de parcurgerea unei rute inedite ,necostisitoare si spectaculoase dpdv al sofatului.Mentionez ca drumul este de nota 10 cea mai mare parte iar un sfert sa zic de nota 8.Merita GARANTAT!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by cristiancorbu View Post
                  daca doriti o plimbare de grup,propun eu o ruta pitoreasca si necostisitoare pentru membrii L C P [125 km-dus-intors],cu 25 km de DN,25 Km de DJ-PE DEALURI APROAPE NELOCUITE(VIRAJAT SI IN PANTA),20 km DJ prin comune si sate, 10 km DJ din nou super rampa,padure dealuri si DIN NOU ALTI 45 KM DN spre Ploiesti.Propun acest traseu interesant din punct de vedere costuri-spectaculozitate pentru toti cei interesati de parcurgerea unei rute inedite ,necostisitoare si spectaculoase dpdv al sofatului.Mentionez ca drumul este de nota 10 cea mai mare parte iar un sfert sa zic de nota 8.Merita GARANTAT!



                  eu merg sigur
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • #10
                    Si eu m-as baga .. facem si un gratar pe undeva ..

                    Comment


                    • #11
                      ia sa vedem la ce s-a gandit pustiul ?

                      Comment


                      • #12
                        de acord cu gratarul! si sa speram ca se face cald sa facem aceasta mica plimbare de grup..... despre traseu,noi dezvaluiri la intalnire....se accepta si extensii ale acestui traseu [posibilitati multiple] dar majoritatea cu costuri [litri de combustibil in plus...].exista si posibilitati de reducere a traseului dar spectaculozitatea ar scadea dramatic.....vorbim ,oricum mai este pana la primavara,..... cand putem face gratar... propun pana atunci sa puna fiecare la ciorap cate doi litri de combustibil pe luna si astfel nici nu vom simtii in buzunare cei cativa litri consumati.pur si simplu organizam o intalnire matinala intr-o duminica si de acolo plecam sa colindam putin prin nord.....-ul judetului....

                        Comment


                        • #13
                          mai facem plimbarea pitoreasca ????
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • #14
                            si eu astept.....

                            Comment


                            • #15
                              Poți să specifici mai clar traseul pe care îl ai în minte? Prin ce localități trece?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google