Intalnirea regionala de la Brasov 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca s-ar deschide lista ma trec eu + un prieten...o camera (nu va ganditi la tampenii )

    Comment


    • Si eu ma bag .. si Dreamer se baga .. e si mishu .. altii ?

      Comment


      • daca dreamer vrea sa vin si eu...ok

        Comment


        • 4 pana acu` e bine asa al 5`lea o sa fie Liviu sigur

          Comment


          • Liviu a zis ca daca face rost de bani se baga si el .. dar nu e sigur momentan ..

            Comment


            • ok
              eu in proportie de 80-90% vin

              Comment


              • phai sa se puna pe strans spaguta liviu,iar XXX e invitat de onoare

                Comment


                • cine e XXX ma ?

                  Comment


                  • cel ce nu cuvanta si ne urmareste din umbra!Temetiva de puterea lui de a goli sticlele...
                    dar per total sa stim si noi ce vila alegem ca o sa trebuiasca sa dam avans banuiesc si nu toti suntem patroni

                    Comment


                    • Vorbeste de consumatorul sef .. 60CRY .. cosmin e doar consumator adjunct

                      Si rezolvam si cu cazarea aia .. maine va prezint toate ofertele ..

                      Comment


                      • deci cry e taticu` ?

                        Comment


                        • eu va anunt mai tarziu ce si cum daca e sa merg , vorba lu cry , vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc , toate fetele sunt rugate sa apeleze la mini )))
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • Am avut miercuri cv probleme in trafic,ca drept urmare paguta oglinda la sofer 120 ron,si qm un necaz nu vine nici`odata singur ma lasat si cablu de ambreiaj care cu montaj a mai costat inca 100 ron mi sa`u subtiat conturiledar pana la paste ma descurc ew cumva,nu spun nmk sigur dar e posibil sa va onorez si ew q prezenta
                            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                            Comment


                            • asa tpn`ule
                              sa-mi dai si mie id`u tau

                              Comment


                              • ba' baieti..de ce vorbiti prostii?? ) daca afla mami ma cearta ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google