Modificari/imbunatatiri Dacia Logan(pentru Prahoveni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! Pentru reparat un pasaj de roata cam care ar fi pretul? A inflorit rugina si cam cere reparat.

    Comment


    • 150-200 lei ! cu totu
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • Salut! Am revenit din nou. Pentru o aripa spate si o usa spate care este pretul si in cat timp ar fi gata masina?

        Comment


        • Salutare!
          Unde gasesc cheie antifurt capace la jentile aliaj.Am pierdut cheia si nu am gasit la nici un magazin pe 23 august , inclusiv la EKA Trust am fost.Iar la reprezentanta nu ma duc ca este costul prea mare pentru o cheita de plastic.

          Comment


          • Originally posted by cristianpaul View Post
            Salut! Am revenit din nou. Pentru o aripa spate si o usa spate care este pretul si in cat timp ar fi gata masina?
            daca mai e de actualitate cererea ta suna la 0733178719
            Logan Forum consiliaza nu si repara!
            [/SIGPIC]

            Comment


            • Module de ridicare a geamurilor si închiderea din cheie gasesc prin Ploiești?

              Comment


              • Imi puteti recomanda o statie ITP in Ploiesti, ce parere aveti de statia de la Nord de pe Str. Gageni de langa spalatorie ( cea de mai sus putin de microbuze, de langa Zone Motors ) e ok?

                Comment


                • Salutare este cineva pe aici care poate să mă ajute într-o problema cu un Logan 1.4 mpi 2007 când și când se stinge consola și nu mai merge nici ventilația.Multumesc o zi minunata.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google