Alegeri Co-organizator !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegeri Co-organizator !

    Deoarece mai multe persoane au propus ca Razvan05 sa devina co-organizator vreau sa facem un poll si sa vedem cine va fi ales dintre cei doi : Razvan05 sau Bidepa !

    P.S. : Voturile nu vor fi facute publice !
    13
    Bidepa
    15.38%
    2
    Razvan05
    84.62%
    11

    The poll is expired.

    Last edited by MihaitzaMCV; 24 June 2011, 10:01.

  • #2
    daca e doar sa votam si atat, am votat Razvan05

    daca e sa spun si motivul alegerii - sunt mai multe :

    In primul rand prezenta constanta la toate intalnirile L.C.P. In al doilea rand, implicarea lui activa in actiuni de recrutare de noi membri, in crearea acelor legitimatii personalizate, in proiectul cu calendarul L.C.P, proiecte cu finantare proprie.Este o persoana responsabila care pune mult suflet in acesta comunitate si care se implica dezinteresat in mecanismul L.C.P. Sa nu mai spun ca duminica de duminica el se deplaseaza din afara Ploiestiului kilometri buni pentru a participa la intalnirile saptamanale.
    Eu sunt de putin timp afiliat acestui club si nu am avut onoarea sa cunosc implicarile contracandidatului la proiectele L.C.P. si de aceea votul meu se duce spre RAZVAN.
    Chiar avem nevoie de ceva mai multa organizare, de reprezentare a clubului la toate regionalele si nationalele LOGAN CLUB.

    Comment


    • #3
      eu l-am votat tot pe Razvan ca s-a implicat in tot ce inseamna L.C. si are tot dreptul sa fie co-organizator...multa bafta ii doresc!
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • #4
        Consider ca votul s-a sfarsit , oricum multumesc mult Bidepa pt tot ce ai facut pana acum !
        Felicitari Razvan esti noul co-organizator !

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google