Alegeri Organizator Logan Club Ploiesti !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alegeri Organizator Logan Club Ploiesti !

    Sunt rugati sa voteze doar membrii prahoveni .. restul voturilor vor fi anulate !
    Votul se va termina pe 14 septembrie !

    Participanti :

    1.Liviu - sli_waz
    2.Razvan05

    Multa bafta ambilor participanti !
    27
    Sli_Waz
    44.44%
    12
    Razvan05
    55.56%
    15

    The poll is expired.


  • #2
    Votul meu merge catre aripa tanara si neexperimentata!!,Multa bft WAZ ,esti prea comic sa nu fi u alesul!! ii uram bft si lui Razvan ,probabil favoritul la acest post:-)!!!
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • #3
      Daca tot e revolutie ma bag si eu, chiar daca nu o sa mai vin il votez pe waz, e prea vechi pe forum si din punctul meu de vedere merita (chiar daca nu o sa castige) . Si acu sa voteze si membrii importanti care au venit de 2 ori pe an si au pretentii sa ajunga cat mai sus ) Si am terminat cu arogantele pe aici .
      fara linkuri externe

      Comment


      • #4
        votul meu se duce catre domnu razvan , multa bafta in continuare
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • #5
          Cam slaba prezenta la vot momentan ..

          Comment


          • #6
            Si de la mine un vot pentru Razvan
            Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

            Comment


            • #7
              votul meu merge la Razvan

              Comment


              • #8
                vb lui Caragiala si eu cu cine votez, imi pare rau dar nu ii cunosc pe niciunul ca sa pot vota. Din partea mea eu l-as alege tot pe Mihaitza pt tot efortul lui de a tine clubul unit si cred ca stie despre ce vb.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • #9
                  Multumesc Bogdan pt aprecieri .. conteaza foarte mult pt mine vorbele astea ..
                  Last edited by MihaitzaMCV; 1 September 2011, 19:05.

                  Comment


                  • #10
                    Din pacate eu nu pot sa votez , nu am mai fost la intalniri de mult si nu mi se pare normal sa dau cu banu pentru unul sau celalalt.

                    Comment


                    • #11
                      as vota cu Mihaita da asta e ....... vot ptr waz si nebunia lui permanenta

                      Comment


                      • #12
                        sorry domnu` waz` insa din pacate..votul meu merge pt razvan..desii de putin timp printre noi a demonstrat ca are maturitatea necesara si implicit vointa de a face ceva..chit ca de cele mai multe ori .. nu s au si finalizat cele proiecte intreprinse..dar..oricum nu i timpul pierdut..dupa cum observ exista posibilitatea de a deveni co`..so..nu vad de ce te agiti..).. imi pare rau ca mihaita a decis sa nu mai continue..insa e decizia lui si ..tre` sa o respectam. numai de bine in cont.-..si multa bafta celui care o sa iasa.
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • #13
                          Votul lui maestrupiersic se anuleaza... nu e prahovean !!!
                          Last edited by crististreulea; 4 September 2011, 00:07.

                          Comment


                          • #14
                            Vot pt. Razvan din partea mea, si forta prin unire a forumului ploiestean!

                            Comment


                            • #15
                              Eu tot pe nebunul de Waz l-am votat....
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google