Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • succes mihaitza , dar nu imi place cv ! NU ai Garaj !
    fara linkuri externe

    Comment


    • bafta mihaita si spor la treaba
      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

      Comment


      • Si mai lipseste loganu din poza))

        Comment


        • frumos Mihaitza bafta multa si sa-ti indeplinesti visul cat mai repede
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • da frumosa casa fa si un garaj pt furie sa dai de baut cand o termii
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Cand termin va chem pe toti .. chem si lautarii si bem toata noaptea .. iar despre garaj .. o sa fac unul dublu .. dar in partea cealalta de curte .. momentan pe planuri nu se vede .. dar normal ca fac .. foisor in curte alea alea .. )))

              Comment


              • mihaita iti dau pozele pe mess
                ca pe mail am limita si depasesc ca le-am arhivat
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • La intalnire ati vazut ca se auzea motorul urat .. unii la un service prima oara mi-au spus ca e granitura de la galeria de evacuare .. a fost nevasta-mea ieri sa o schimbe si surpriza .. galeria de evacuare sparta in 2 locuri .. smf .. 4 mil noua de origine .. si mai mi-au gasit o bieleta de directie si un cap de bara .. una pe o parte .. alta pe cealalta .. 500 si astea ca trebuie sa le schimb pe toate patru .. plus manopera la lucrare .. plm .. si saptamana asta trebuie sa o si incalt .. cred ca ma da nevasta-mea afara sa dorm in masina )

                  Comment


                  • sa iti iei o patura mai groasa ca seara se lasa frig afara si s-ar putea sa racesti
                    ce pot sa zic.....VISE PLACUTE
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • obraznica!-masinuta ta.chear acum cand vine iarna s-a gasit sa te bage la cheltuieli?ce dumnezeu?-e criza domn"le!sa se adapteze si ea: garnitura no name...cap de bara numai pe o parte si bieleta la fel.merge si asa... vorba romanului...macar sa treci iarna ca de....iarna nu-i ca vara si la ,,-t"-grade C,nu prea te ia somnul.....oricum succes la negocieri! si nu te lasa!....macar pe hol sa mai prinzi un loc.....

                      Comment


                      • Bine ma .. faceti misto de mine .. halal prieteni ..

                        Comment


                        • mihaita ia elementele de directie ca galeria o iei din dezmembrari sau vedem sudata daca merge
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • mihaitza poti veni sa dormi la mine ca am patul dublu si nu m'am insurat inca,il impartim amandoi

                            Comment


                            • mihaitza eu sunt alaturi de tine )

                              se pare ca si Dreamer...si chiar in acelasi timp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google