Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi mi-am montat si eu butoane ptr geamurile elctrice fata in usa de la sofer,multa munca ptr ca butoanele au fost de pe un peugeot 306,nu se potrivesc la contacte,adica au ele tot 5 pini dar nu e la fel la schema fata de cel de logan,mult de munca dar acum merita
    Logan Forum consiliaza nu si repara!
    [/SIGPIC]

    Comment


    • din cate stiu la peugeot sunt inversate polaritatile. asa am patit si eu cu plafoniera pe care am pus-o pe spate
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Originally posted by Andr33y View Post
        azi mi-am montat si eu butoane ptr geamurile elctrice fata in usa de la sofer,multa munca ptr ca butoanele au fost de pe un peugeot 306,nu se potrivesc la contacte,adica au ele tot 5 pini dar nu e la fel la schema fata de cel de logan,mult de munca dar acum merita
        da poze andreiutz?

        APP ce coleg are un logan gri si cu lupe in far? are grm la numar (parca)
        Last edited by faraonw; 2 June 2012, 23:00. Reason: Automerged Doublepost
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • Unde pot gasi si eu in Ploiesti cotiere sa se potriveasca la Logan ? Nu sunt decis, vreau sa stiu daca e vreun magazin, ceva, cu mai multe modele sa ma duc sa le vad..

          Comment


          • metro, selgros : cotiere universale
            orice magazin de pe 23 august sau obor : cotiere logan after market
            reprezentante dacia : cotiere de origine
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Originally posted by faraonw View Post
              da poze andreiutz?

              APP ce coleg are un logan gri si cu lupe in far? are grm la numar (parca)
              poze o sa pun imd cum o sa am ocazia sa le fac ))

              stiu pe un baiat de isi vinde loganul,are un 1.6 16V,absolut impecabil,albastru mineral culoarea,vreo 60000 de km,il tine in garaj de ceva timp nu l-a mai scos deloc ptr ca si-a luat o skoda octavia si merge numai cu aia,pretul e de vreo 3800 EURO NEG,daca as fi avut bani acu l-as lua,dar poate stiti voi pe cineva care e interesat
              Last edited by YzyBoy; 4 June 2012, 10:16. Reason: Automerged Doublepost
              Logan Forum consiliaza nu si repara!
              [/SIGPIC]

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=GAbUe...eature=related pam pam
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • uiuiuiiiiii ce s-a dus audi ala , cu tot " avantajul de plecare " al bmw-ului ))

                  Comment


                  • l-a facut muci pe BMW) audi acela e ala cu 1000CP,deci e bomba pe roti,mai trebuie aprins fitilu )
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • eu de la cine imi pot procura stickere cu logan club?(nu de alta dar acuma mi'am adus aminte ) )
                      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                      sigpic

                      Comment


                      • turturelu se ocupa cu stickere..cauta pe forum

                        Comment


                        • azi mi-am schimbat si eu lumina din butoanele de pe consola,multumita lui Faraonw ca mi-a dat o idee super usoara de a schimba lumina in butoane,in buton lipesti doar led-ul si rezistenta o pui pe fir,cel albastru,adica 4 rezistente iti trebuiesc ,fiecare rezistenta ptr cate un buton,super usor de facut,recomand celorlalti care vor sa isi faca sa procedeze asa
                          INCA O DATA MII DE MULTUMIRI LUI CATALIN(FARAONW)
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • poze ...... )
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • mi-e frica sa fac poze ) ca in spatele consolei acolo unde sunt butoanele am Nspe mii de fire ))) arata cam urat,dar daca insistati o sa fac si poze si o sa pun ca sa vedeti si voi cum sa faceti mai usor si mai repede,aaa apropo,am led-uri de vanzare ptr schimbat in butoane,din acelea mi-am pus si eu si sunt fff faine,o sa revin azi sau maine cu poze bafta tuturor
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment


                              • poze o sa fac si eu daca vreti

                                mersi livas pentru pm..e din gasca noastra turturelu?sau din alta parte?ca asa il am pe alexyno..
                                Last edited by faraonw; 6 June 2012, 17:17. Reason: Automerged Doublepost
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google